Dodaj zdjęcie na Instagrama z poziomu komputera!

Aktualizacja:
Z Instagrama korzysta już ponad 700 000 użytkowników, w tym coraz więcej firm! To dobry powód, by ułatwić sobie publikowanie zdjęć w tej konkretnej platformie społecznościowej. I niech Was nie zmyli jej przeznaczenie na urządzenia mobilne - zdjęcia wstawiać możemy również z komputera!
Skoro czytacie ten artykuł pewne jest, że z aplikacją Instagram mieliście już do czynienia, a może nawet jesteście jej czynnymi użytkownikami. Jeśli podchodzicie do tego medium z profesjonalnego punktu widzenia, doskonale wiecie, że w IG chodzi o systematyczne i częste publikowanie zdjęć okraszonych odpowiednimi hasztagami oraz o permanentne lajkowanie i obserwowanie profili innych użytkowników. W przeciwnym razie nasze konto będzie świeciło pustkami... Tylko jak z chęcią wykonywać tę pracę jeśli przygotowane wcześniej na komputerze zdjęcie przesyłać musimy ciągle na urządzenie mobilne? Oczywiście Ci, którzy wrzucają fotki prosto z telefonu nie muszą się nad tym zastanawiać. Pozostałych wprawia to jednak w minimum irytację!

Dodawanie zdjęć na Instagram z komputera

Przychodzimy do Was jednak z szybkim rozwiązaniem. Podpowiadamy jak opublikować zdjęcie na Instagramie prosto z komputera! Warunek jest tylko jeden, musicie korzystać z przeglądarki Chrome. Po pierwsze zalogujcie się na swoje konto na instagram.com. Kolejnym warunkiem, który należy spełnić jest zmiana widoku strony na mobilny. Jak to zrobić? Kliknijcie klawisz F12 na swoich klawiaturach, a następnie wciśnijcie ikonę przedstawiającą telefon i tablet (wskazaliśmy ten punkt na poniższej grafice). Teraz pojawi się ikona aparatu, za pomocą której dodawać możemy zdjęcia (oznaczona w niebieskim kółku).

Jak dodawać zdjęcia na instagram z komputera

Podaliśmy przykład konkretnej przeglądarki, z której najłatwiej jest wstawić zdjęcie do aplikacji. Możecie tego jednak dokonać z praktycznie wszystkich przeglądarek, o ile zmienicie ich tryb na mobilny. Na szczęście powyższy sposób gwarantuje nam komfort i bezpieczeństwo, ponieważ nie logujemy się do żadnych zewnętrznych narzędzi, które oferują możliwość dodania zdjęcia, a poruszamy się w obrębie własnej przeglądarki. Ostrożnie podchodźcie do podejrzanych aplikacji, które wymagają podawania haseł!

Oceń artykuł
4.5/5
ilość głosów: 76
teamsolution
Marketing | Web Design & Development

Może Cię również zainteresować

Obserwuj nasze profile social media, aby być na bieżąco

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Zaufali nam i się nie zawiedli
  • Subaru Polska
  • CCC
  • Blachotrapez
  • Dako
  • Bank Spółdzielczy w Limanowej
  • Semilac Ireland
  • Lestello