Kiedy warto budować rozwiązania dedykowane?

Kiedy potrzebujesz maksymalnego usprawnienia pracy...

Jeżeli posiadane przez Państwa narzędzia, przez wzgląd na prężnie rozwijającą się działalność, nie są wystarczające do realizacji zamierzonych celów, proponujemy skorzystanie z aplikacji dedykowanych. To oprogramowanie, które zostanie stworzone wyłącznie dla Państwa w oparciu o wykonaną wcześniej analizę przedsiębiorstwa, w skład której wchodzą m.in. dane dotyczące przepływu informacji, segmentów klientów, procesowania a także proponowanych przez nas rozwiązań. Budowa aplikacji dedykowanych jest złożonym procesem, wymaga sporego nakładu pracy, a także licznych konsultacji, które zagwarantują skuteczność.

Firmy, decydujące się na aplikacje dedykowane zazwyczaj posiadają wiele powtarzalnych procesów, których wyeliminowanie pozwala odzyskać wytracany czas. Ze względu na dużą ilość czynników, mających wpływ na jej tworzenie musimy poznać specyfikę pracy firmy i etapy, które wymagają usprawnienia. Bardzo często podczas takiej analizy znajdujemy rozwiązania również dla innych procesów i je optymalizujemy.

Poszczególne etapy projektu

Gdy poświęcony czas pracy przewyższa efekty...

Bardzo skrupulatnie analizujemy Państwa potrzeby podczas projektowania aplikacji dedykowanych. Nie możemy pozwolić by na tym  etapie przeoczony został jakikolwiek element, jeśli aplikacja ma spełniać swoją rolę w 100%. Głównym założeniem jest aby usprawnić wszystkie kroki, w których Państwa firma angażuje zbyt dużo czasu w stosunku do efektu przetworzonej pracy.

Tworzymy model biznesowy, dzielimy poszczególne części na moduły i szczegółowo opisujemy każdy z nich. Dzięki takiej operacji możemy przewidzieć jak ma się zachować aplikacja w sytuacjach standardowych jak i tych nietypowych. Zdajemy sobie sprawę, iż nie zawsze wszystkie elementy możemy przewidzieć na etapie modelu. Poświęcamy jednak jak największą ilość czasu na dogłębne zbadanie i przemyślenie wszystkich ewentualności, po to aby produkt otrzymany od nas był jasny, intuicyjny i spełniał oczekiwania.

Projekt funkcjonalny systemu jest tworzony wtedy, gdy mamy już gotowy model biznesowy - wtedy obrazujemy Państwu wizualnie  jak będzie wyglądało przejście przez poszczególne kroki. Dzięki temu możemy wykluczyć ewentualne błędy, dając możliwość pełnej korekty.

Wdrożenie aplikacji dedykowanej

Przeniesienie ustaleń na postać cyfrową.

W zależności od wynikających potrzeb dobieramy odpowiednią technologię, język programowania oraz zasoby potrzebne do zrealizowania projektu. Jest to etap, podczas którego Państwo mają chwilę wytchnienia, a nasz zespół pełne ręce pracy. Następnie oddajemy do testów poszczególne części aplikacji internetowej pod specjalnym adresem, który jest zabezpieczony i widoczny wyłącznie przez Państwa.

Jak to działa?

Dajemy Państwu możliwość szybkiego przekazywania nam uwag, które rejestrowane są w specjalnie stworzonym systemie.

Wiemy, że najlepsze pomysły przychodzą spontanicznie w trakcie tworzenia, dlatego też w każdym momencie możemy coś zmodyfikować, bądź wyjaśnić problem. Następnie wykonujemy ostateczne testy integralności aplikacji i wszystkich jej modułów. Analizujemy działanie wszystkich elementów i zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Gdy mamy już pewność, iż spełniliśmy założone cele, uruchamiamy aplikację pod docelowym adresem.

Informacje o cenach

Nie kategoryzujemy zleceń! Bywa, iż aplikacja jest nieznacznie droższa od serwisu, a potrafi ułatwić i zoptymalizować pracę kilkudziesięciu osób. Zapytaj o cenę!

Aplikacje dedykowane dla firm to nic innego jak systemy dopasowane tak, by dokładnie odzwierciedlały potrzeby i specyfikę przedsiębiorstwa. Nie zawsze są to potężne systemy zawierające tysiące opcji, dlatego warto zapytać o cenę, która jest wyliczana na podstawie ilości godzin potrzebnych do zrealizowania projektu. Naszym nadrzędnym celem jest usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Zachowanie poufności (umowy, klauzule)

Wiemy, iż odkrywając sekrety firmy odczuwa się niepokój, dlatego też na początku rozmowy proponujemy podpisanie klauzuli poufności.

Z formalnego punktu staramy się zapewnić Państwu pełen spokój i bezpieczeństwo. Gdy już poznamy Państwa potrzeby, przygotujemy odpowiednią umowę, która będzie zawierała podział na wszystkie etapy i pozwoli jednoznacznie zatwierdzić ustalenia. Jesteśmy rzetelną firmą, ze spokojem można powierzyć nam przygotowane zadania, oczekując skutecznych i satysfakcjonujących rozwiązań.

Zaufało nam już ponad 700 firm!

Jakie serwisy budujemy?

Zgrany zespół i dobra organizacja.

Serwis internetowy tworzymy gdy chcemy zdobyć więcej aktywnych użytkowników, zaoferować im dodatkowe funkcjonalności i zachęcić do korzystania z nich. Zajmujemy się projektowaniem portali informacyjnych, społecznościowych, rozrywkowych oraz popularnych forów internetowych. Budując duże projekty najłatwiej można zobaczyć jak wielkie znacznie ma dobra organizacja i zgrany zespół - codziennie dajemy z siebie wszystko.

Koordynatorzy projektu

By wszystko szło sprawnie.

Praca przy tego typu zleceniach wymaga od obu stron dużego zaangażowania oraz wyznaczenia osób koordynujących. Ze względu na bardzo dużą ilość ustaleń występujących już na samym początku (jak np. logika portalu, możliwości użytkownika, rodzaj dostępu, synchronizacja z social mediami), wymagamy stałych osób omawiających poszczególne zagadnienia. Na bazie doświadczeń wiemy, iż im mniej osób jest wyznaczonych do koordynacji projektu, tym sprawniej można wymieniać informacje.
Ukierunkowanie projektu
Dobry plan to początek sukcesu.

Naszego zleceniodawcę traktujemy poważnie dlatego liczymy, że przedstawi nam cele, które razem z nim zrealizujemy. Pomagamy w doborze rozwiązań i technologii oraz logice serwisu, natomiast liczymy na wcześniejsze ukierunkowanie co do podstawowych funkcjonalności. Etapy budowania serwisu są inne niż strony www, ponieważ dochodzi bardzo dużo czynników, które wymagają przeprowadzania analizy i odpowiedniego planowania.

Klauzula poufności

Komfort i bezpieczeństwo.

Chroniąc pomysły naszego Klienta, proponujemy podczas pierwszej rozmowy podpisanie klauzuli poufności - stanowi to zabezpieczenie przed ujawnieniem idei, logiki działania serwisu oraz ustaleń poczynionych podczas rozmowy. Jesteśmy i chcemy być partnerami - obustronne zaufanie jest podstawą powodzenia przedsięwzięcia. Po zapoznaniu się z pomysłem organizujemy spotkanie naszego zespołu i ustalamy wszystkie kroki prowadzenia projektu. Klient otrzymuje od nas wykaz funkcjonalności, uporządkowany zgodnie z etapami tworzenia oraz wycenę czasowo-finansową. Po akceptacji podpisujemy umowę, która gwarantuje przeniesienie praw autorskich oraz rozpoczynamy pracę.

Makiety funkcjonalne aplikacji

Podobnie jak w przypadku stron WWW przesyłamy makiety.

Jest ich jednak znacznie więcej ponieważ prezentujemy ścieżki przepływu po kluczowych elementach. Pozwala to wykluczyć niedomówienia i już na samym początku zmodyfikować poszczególne funkcje portalu. Wszystkie projekty prezentowane są za pośrednictwem naszego systemu, co pozwala zleceniodawcy na bieżące nanoszenie uwag oraz bezpieczeństwo przed nieautoryzowanym podglądem osób trzecich.
Wdrożenie programistyczne
Przechodząc do etapu prac programistycznych stosujemy wzorce projektowe dopasowane do wielkości zlecenia.

Podobnie jest z framework'ami, które nie tylko ułatwiają, ale i przyspieszają pracę. W zależności od wielkości i planowanego zasięgu portalu określamy i wdrażamy skalowalność serwisu. Pozwala to uniknąć problemów z przeciążeniem i zapewnia użytkownikom stały dostęp do wszystkich elementów serwisu.

Opieka nad projektem

Jesteśmy do dyspozycji.

Cały czas dbamy o serwis gwarantując jego stabilne działanie oraz szybką pomoc techniczną. Nasi Klienci czują się spokojni ponieważ zabezpieczamy wszystkie aspekty związane z wykonywanym projektem.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Zaufali nam i się nie zawiedli
  • Subaru Polska
  • CCC
  • Blachotrapez
  • Dako
  • Bank Spółdzielczy w Limanowej
  • Semilac Ireland
  • Lestello