Dlaczego i kiedy warto?

Kiedy potrzebujesz maksymalnego usprawnienia pracy...

Jeżeli posiadane przez Państwa narzędzia, przez wzgląd na prężnie rozwijającą się działalność, nie są wystarczające do realizacji zamierzonych celów, proponujemy skorzystanie z aplikacji dedykowanych. To oprogramowanie, które zostanie stworzone wyłącznie dla Państwa w oparciu o wykonaną wcześniej analizę przedsiębiorstwa, w skład której wchodzą m.in. dane dotyczące przepływu informacji, segmentów klientów, procesowania a także proponowanych przez nas rozwiązań. Budowa aplikacji dedykowanych jest złożonym procesem, wymaga sporego nakładu pracy, a także licznych konsultacji, które zagwarantują skuteczność.

Firmy, decydujące się na aplikacje dedykowane zazwyczaj posiadają wiele powtarzalnych procesów, których wyeliminowanie pozwala odzyskać wytracany czas. Ze względu na dużą ilość czynników, mających wpływ na jej tworzenie musimy poznać specyfikę pracy firmy i etapy, które wymagają usprawnienia. Bardzo często podczas takiej analizy znajdujemy rozwiązania również dla innych procesów i je optymalizujemy.

Poszczególne etapy

Gdy poświęcony czas pracy przewyższa efekty...

Bardzo skrupulatnie analizujemy Państwa potrzeby podczas projektowania aplikacji dedykowanych. Nie możemy pozwolić by na tym  etapie przeoczony został jakikolwiek element, jeśli aplikacja ma spełniać swoją rolę w 100%. Głównym założeniem jest aby usprawnić wszystkie kroki, w których Państwa firma angażuje zbyt dużo czasu w stosunku do efektu przetworzonej pracy.

Tworzymy model biznesowy, dzielimy poszczególne części na moduły i szczegółowo opisujemy każdy z nich. Dzięki takiej operacji możemy przewidzieć jak ma się zachować aplikacja w sytuacjach standardowych jak i tych nietypowych. Zdajemy sobie sprawę, iż nie zawsze wszystkie elementy możemy przewidzieć na etapie modelu. Poświęcamy jednak jak największą ilość czasu na dogłębne zbadanie i przemyślenie wszystkich ewentualności, po to aby produkt otrzymany od nas był jasny, intuicyjny i spełniał oczekiwania.

Projekt funkcjonalny systemu jest tworzony wtedy, gdy mamy już gotowy model biznesowy - wtedy obrazujemy Państwu wizualnie  jak będzie wyglądało przejście przez poszczególne kroki. Dzięki temu możemy wykluczyć ewentualne błędy, dając możliwość pełnej korekty.

Wdrożenie aplikacji

Przeniesienie ustaleń na postać cyfrową.

W zależności od wynikających potrzeb dobieramy odpowiednią technologię, język programowania oraz zasoby potrzebne do zrealizowania projektu. Jest to etap, podczas którego Państwo mają chwilę wytchnienia, a nasz zespół pełne ręce pracy. Następnie oddajemy do testów poszczególne części aplikacji internetowej pod specjalnym adresem, który jest zabezpieczony i widoczny wyłącznie przez Państwa.

Jak to działa?

Dajemy Państwu możliwość szybkiego przekazywania nam uwag, które rejestrowane są w specjalnie stworzonym systemie.

Wiemy, że najlepsze pomysły przychodzą spontanicznie w trakcie tworzenia, dlatego też w każdym momencie możemy coś zmodyfikować, bądź wyjaśnić problem. Następnie wykonujemy ostateczne testy integralności aplikacji i wszystkich jej modułów. Analizujemy działanie wszystkich elementów i zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Gdy mamy już pewność, iż spełniliśmy założone cele, uruchamiamy aplikację pod docelowym adresem.

Informacje o cenach

Nie kategoryzujemy zleceń! Bywa, iż aplikacja jest nieznacznie droższa od serwisu, a potrafi ułatwić i zoptymalizować pracę kilkudziesięciu osób. Zapytaj o cenę!

Aplikacje dedykowane dla firm to nic innego jak systemy dopasowane tak, by dokładnie odzwierciedlały potrzeby i specyfikę przedsiębiorstwa. Nie zawsze są to potężne systemy zawierające tysiące opcji, dlatego warto zapytać o cenę, która jest wyliczana na podstawie ilości godzin potrzebnych do zrealizowania projektu. Naszym nadrzędnym celem jest usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Zachowanie poufności (umowy, klauzule)

Wiemy, iż odkrywając sekrety firmy odczuwa się niepokój, dlatego też na początku rozmowy proponujemy podpisanie klauzuli poufności.

Z formalnego punktu staramy się zapewnić Państwu pełen spokój i bezpieczeństwo. Gdy już poznamy Państwa potrzeby, przygotujemy odpowiednią umowę, która będzie zawierała podział na wszystkie etapy i pozwoli jednoznacznie zatwierdzić ustalenia. Jesteśmy rzetelną firmą, ze spokojem można powierzyć nam przygotowane zadania, oczekując skutecznych i satysfakcjonujących rozwiązań.

Zaufało nam już ponad 700 firm!
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
 • Grupa Uchacz
 • Nowy Subaru XV
 • Top Dietetyk
 • Instytut Spraw Publicznych
 • Studio51
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Dako
 • Lestello
 • Semilac Ireland