Oferujemy kompleksowe tworzenie sklepów internetowych od podstaw lub na bazie wybranego szablonu graficznego. Obie formy są tak samo funkcjonalne, pomagają generować sprzedaż Twoich produktów i odnieść sukces w środowisku e-commerce.

Profesjonalny sklep www umożliwia sprzedaż produktów nie tylko na rynku lokalnym, ale również w skali ogólnopolskiej, a nawet globalnej. Dzięki posiadaniu własnego sklepu możecie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców szukających oferowanych produktów w wyszukiwarkach internetowych, portalach aukcyjnych, itd.


Funkcjonalność i łatwość obsługi

Funkcjonalność i łatwość obsługi

Realizując strony www dla naszych klientów przywiązujemy dużą uwagę do funkcjonalności. Profesjonalny projekt e-commerce powinien charakteryzować się prostą ścieżką konwersji, która umożliwi pozyskanie jak największej ilości zamówień.

Decydując się na współpracę z naszą firmą możesz liczyć na profesjonalizm od wysłania zapytania odnośnie cennika aż do wdrożenia i przekazania instrukcji krok po kroku w kwestii obsługi nowego sklepu online.

Co wpływa na cennik realizacji sklepu online?

Oferta Team Solution jest przeznaczona zarówno dla osób szukających tańszych i szablonowych realizacji, jak również bardziej czasochłonnych, dedykowanych rozwiązań zakładających realizację dodatkowych modułów od podstaw oraz integrację z innymi systemami, w tym również z CRM.

Nie pobieramy miesięcznego abonamentu za utrzymanie sklepu, dlatego w praktyce prowadzenie biznesu w internecie nie generuje dodatkowych kosztów poza opłaceniem domeny i serwera (na 12 miesięcy), jednak są to opłaty marginalne.
Co wpływa na cennik realizacji sklepu online?

Integracje sklepu

Dzięki integracji umożliwiamy zarządzanie portalami aukcyjnymi oraz własnym sklepem w jednym miejscu. Nie musisz tracić czasu na oddzielne dodawanie lub edytowanie produktów. Połączenie Twojej platformy z Allegro oraz innymi portalami aukcyjnymi pozwala na zarządzanie procesem realizacji zamówień w jednym panelu administracyjnym, który jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.
Tworzenie sklepu internetowego przez Team Solution zakłada możliwość integracji z Opineo czy też Ceneo. W zależności od wymagań klienta możemy połączyć stronę z Facebookiem. Każdy zrealizowany sklep ma możliwość generowania plików z listą produktów do Google Merchant Center (Zakupy Google) i wiele więcej.
opineo, ceneo
InPost, UPS, DPD
Integrujemy również z systemami firm kurierskich, między innymi: InPost, UPS, DHL, DPD, Siódemka oraz Poczta Polska. Takie rozwiązanie pozwala przyspieszyć proces obsługi realizacji zamówień.

Płatności online

Jedną z najważniejszych zalet e-commerce jest możliwość korzystania z płatności online, dlatego wszystkie projektowane sklepy internetowe są wyposażony w moduł, który umożliwia wybór dowolnej formy płatności za zakupione towary. Przykładowe moduły, które integrujemy to PayU, PayPal, Przelewy24 oraz dotpay.

Dzięki temu masz pewność, że żaden z klientów nie będzie miał problemu z poprawny ze złożeniem zamówienia oraz łatwym procesem płatności.
Płatności online
Stany magazynowe

Stany magazynowe

Oferujemy integrację z zewnętrznym oprogramowaniem odpowiadającym za stany magazynowe, kartoteki produktów i aktualizację cen, między innymi Subiekt. Dzięki takiej integracji aktualizacja produktów w sklepie odbywa się niemal automatycznie.

Pomagamy w promocji sklepów internetowych

Projektowanie sklepów internetowych wymaga wiedzy w zakresie promocji. Obsługujemy klientów kompleksowo. Oferujemy nie tylko realizację, ale również działania marketingowe. Na etapie tworzenia projektu bierzemy pod uwagę wszelkie aspekty związane z promocją. Proponujemy rozwiązania, które zwiększą efektywność oraz obniżą koszty reklamy. Nasze projekty są przyjazne pod kątem optymalizacji i pozycjonowaniu w wyszukiwarkach internetowych, umożliwiają sprawne korzystanie z kampanii Google Adwords, w tym również Merchant Center (Zakupy Google). Profesjonalnie zrealizowany sklep zapewnia korzystniejszy cennik promocji. Dzięki stosowanym rozwiązaniom Twój sklep będzie nie tylko bardzo funkcjonalny, ale również łatwy do znalezienia przez potencjalnych klientów.
Google Analytics i Tag Manager

Google Analytics i Tag Manager

Standardowo wdrażamy naszym klientom moduł, który pozwoli na analizę pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie oraz mierzenie konwersji. Odnotowanie zakupu pomaga na analizę ścieżki konwersji. Dzięki Google Analytics lub Tag Manager możemy zweryfikować z jakiego źródła klient trafił na stronę. To pozwala na optymalne zarządzanie budżetem reklamy poprzez inwestycję odpowiednich środków tam, gdzie przynoszą Ci największy zwrot z inwestycji (ROI).

E-handel dzisiejszych czasów

Konsumenci nie wyobrażają sobie zakupów bez sklepów online!

Sklepy internetowe to coraz częstsze miejsce, w którym klienci robią zakupy. Zbyteczne zdają się kilkugodzinne wędrówki od drzwi do drzwi w centrach handlowych. Część ludzi może powiedzieć, że nie lubi kupować rzeczy, których nie może dotknąć bądź zmierzyć. Owszem, jest to jakiś argument, jednakże blednie on wobec możliwości... np. zwrotu towaru. Internauci nauczeni są zamawiać nawet po kilka sztuk towaru, różniących się rozmiarem, kolorem, materiałem tylko po to by wybrać ten najlepszy - zupełnie jak w sklepie offline. Sprzedawcy w sieci często oferują również atrakcyjne programy lojalnościowe dla stałych klientów, formę darmowej dostawy oraz zwrotu lub też rabaty za zapisanie się do newsletter'a i wiele innych. Jednym słowem zakupy online to dziś naturalne, a co najważniejsze bezpieczne zjawisko.

Dlaczego klienci wybierają sklepy online?

 • Mogą powracać do asortymentu w każdej chwili, na różnych urządzeniach, zanim podejmą decyzję zakupową.
 • Sklepy internetowe oferują atrakcyjniejsze ceny.
 • Istnieje możliwość sprawdzenia stanów magazynowych.
 • Mają możność sugerowania się opinią innych klientów.
 • Zakupione produkty trafiają bezpośrednio pod wskazany adres.
 • Wysyłka i zwrot często są w cenie zakupu.
Kiedy potrzebujesz skutecznych, standardowych rozwiązań!

Dla nowo powstających sklepów internetowych proponujemy sprawdzone rozwiązania. Praca nad wieloma projektami tego typu utwierdziła nas w przekonaniu, że podczas tworzenia sklepów online od podstaw warto stawiać na sprawdzone platformy. Z tego względu działamy na najlepszych silnikach sklepów internetowych, takich jak PrestaShop oraz Magento. Dzięki szerokiej możliwości personalizacji i ogromie funkcji, Twój sklep może stać się jedyny w swoim rodzaju - i taki z pewnością będzie. Nie traktujemy naszych klientów masowo, jeśli podejmujemy się zlecenia, to chcemy być dumni z jego efektów.
Oba systemy działają na zasadach otwartego oprogramowania oraz mają ogromne wsparcie techniczne. Dzięki temu rozwój przyszłego handlu w sieci nie jest uzależniony od przypadkowych platform, które mogą w niedługim czasie przestać istnieć.

Wybrane funkcjonalności obu systemów

 • Zarządzanie wieloma magazynami.
 • Integracja z Allegro, Ebay.
 • Porównywanie produktów.
 • Nieograniczona ilość produktów, kategorii i właściwości.
 • Opinie na temat produktów.
 • Możliwość zmiany języka oraz waluty.
 • CMS.
 • Multi-sklepy.
 • Powiadomienia e-mail, sms.
 • Promocje i rabaty.
 • Koszty wysyłki względem ceny, wagi, lokalizacji.
 • Integracja z firmami kurierskimi.
 • Płatności kartą kredytową, przy odbiorze, przelewem bankowym.
 • Integracja z systemami płatności, np. PayU, PayPal.
 • Składanie zamówienia jako gość.
 • PCI i Certyfikaty SSL.

Niestandardowe potrzeby

Dla osób, które mają większe wymagania oraz szukają nieszablonowych rozwiązań technologicznych...

Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów często są bardziej skomplikowane i wymagają innych niż standardowe platformy (nawet rozbudowane o dodatkowe funkcje). Z chęcią podejmujemy projekty tego typu, gdyż lubimy wdrażać nieprzeciętne rozwiązania. W takiej sytuacji od zera, specjalnie dla klienta budujemy rozwiązanie w oparciu o autorskie aplikacje dedykowane.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Dako
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Semilac Ireland
 • Lestello