Jako Agencja Interaktywna Team Solution istniejemy na rynku od 2008 roku.

Od początku działalności kluczową usługą jest tworzenie stron internetowych dla firm oraz korporacji. Obecnie ofertę stanowią cztery wiodące segmenty:
 • responsywne strony internetowe,
 • pozycjonowanie stron internetowych,
 • kampanie AdWords,
 • kompleksowa opieka firm m.in. w mediach społecznościowych.
Droga do celu
Nie boimy się wyzwań! Każdego dnia stawiamy sobie nowe cele do zrealizowania.

Mając świadomość szybkości postępu i nieustająco rozwijającej się technologii, staramy się iść z duchem czasu. Nie pozostawiamy klientów z problemem, tłumacząc: "tego nie da się zrobić" - to podstawowy czynnik, który nas wyróżnia. Wierzymy, że od ukończenia strony wszystko się zaczyna, a nie kończy.


W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt - chętnie pomożemy i doradzimy! Kierujemy się jakością, nie ilością zleceń, dlatego mamy czas dla każdego.

Autorski kod

Korzystamy z własnych rozwiązań!

Zlecenia, które wykonujemy opierają się o autorski kod. Posiłkujemy się też bibliotekami i skryptami ogólnodostępnymi, ale zawsze przykładamy szczególną uwagę do licencji. Nie używamy gotowych CMS'ów typu (Joomla, WordPress), ponieważ na bazie zebranych doświadczeń wiemy, iż wymagają one ciągłych aktualizacji (m.in. dla bezpieczeństwa), a ich elastyczność nie jest tak duża jak naszych rozwiązań. Staramy się, aby każdy system był dopasowany do potrzeb i maksymalnie spełniał oczekiwania naszych klientów.

Stosujemy autorskie oprogramowanie, którego elastyczność pozwala nam wykonać każde życzenie klienta, zachowując wszelkie standardy. Wydajność naszych rozwiązań mierzymy kilkukrotnie, traktując bardzo rygorystycznie wytyczne optymalizacji i niezawodności.

Nasi Klienci

Naszymi głównymi klientami są średnie oraz duże firmy, instytucje publiczne oraz organizacje pozarządowe.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług jesteśmy w stanie opracować odpowiednią strategię marketingową oraz wyznaczyć właściwe cele, aby potem wspólnie je osiągnąć. Staramy się z naszymi zleceniodawcami budować relację partnerską. Nigdy nie kategoryzujemy klientów na lepszych i gorszych.

Zrealizowaliśmy już blisko 1000 projektów oraz mieliśmy przyjemność pracować dla ponad 700 firm.

Nasze doświadczenie i skuteczność najlepiej obrazuje fakt, iż nasi pierwsi klienci są z nami do dzisiaj - dziękujemy!

Skuteczność

Dążymy do osiągnięcia zamierzonych celów.

Zaufanie Klientów świadczy o tym, iż podejmowane przez nas działania są skuteczne. Wiemy jak ważne jest, aby zlecenie, które realizujemy przyniosło oczekiwany efekt. Bardzo istotna jest tutaj świadomość klienta oraz jego otwartość na sugestie. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam podjąć odpowiednie działania w tym kierunku. Dobierając rozwiązania analizujemy wszelkie aspekty zlecenia tak, aby w pełni wykorzystać potencjał firmy klienta.

Jakość

Tę cechę traktujemy bardzo poważnie.

Jest nieodłącznym elementem każdego, zleconego nam projektu, pozwalając tworzyć nam trwałe rozwiązania. Wkładamy serce w to co robimy, dbamy o każdy szczegół - nawet hipotetycznie nieistotny. To, w jaki sposób klient jest prezentowany, zależy w dużej mierze od nas, dlatego też staramy się jak najlepiej poznać firmę i zaproponować najlepsze rozwiązania. Rzetelność naszych działań przekłada się również na terminowość - wiemy jak cenny jest czas w obecnym świecie.

Technologia

Rozwijamy się każdego dnia, poznając i tworząc rozwiązania nowoczesne i unikalne.

Pomimo ogromu nowości i ciągłemu rozwojowi branży, nie wyobrażamy sobie nie iść z duchem czasu. Najnowsze technologie nie stanowią dla nas barier, a tylko motywują do ciągłego udoskonalania i poszerzania wiedzy. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania z najwyższej półki przy zachowaniu wszelkich standardów i w rozsądnej cenie.
Innowacja
Lubimy nietypowe udoskonalenia.

Staramy się nie nadużywać tego słowa, a podkreślać nim nasze wyjątkowe pomysły. Jest ogrom firm, które tego nie potrafią zrozumieć i zgodnie z trendami panującymi w społeczeństwie nazywają każdy swój projekt innowacyjnym. Dla nas to symbol nowoczesnych, ponadczasowych i nietuzinkowych rozwiązań. Wartość ta nie tyczy się tylko wielkich projektów, czasami małe proste rozwiązanie potrafią zrewolucjonizować projekt.

Bezpieczeństwo

Nie stosujemy półśrodków i nie uznajemy kompromisu w tej kwestii.

Priorytetem jest, aby dane naszych klientów były bezpieczne. Wiemy jakim zaufaniem jesteśmy obdarzeni przez naszych klientów, którzy utrzymują u nas wszelkiego rodzaju usługi. Rozumiemy jak ważna jest prywatność i pewność, że dane nigdy nie ulegną zniszczeniu. Nad powierzonymi nam usługami stale czuwamy, a gdy sytuacja tego wymaga interweniujemy w kilka minut. Nie pozostawiamy klientów samych z problemem.

Cena

Nie zawyżamy cen, ale i nie wykonujemy zleceń na pograniczu opłacalności.

Dobre rozwiązania nie muszą być drogie jeśli wybierze się odpowiednią drogę, popartą fachową wiedzą. Zawsze wyceniamy zlecenia, przeliczając czas potrzebny do ich wykonania na godziny - szanujemy portfele naszych klientów. Prowadzimy uczciwą polityką cenową.

Doświadczenie

Solidny fundament.

Kilkanaście lat zdobywanego doświadczenia pozwala nam unikać błędów i dobierać wyłącznie trafne rozwiązania. Pomimo, iż nasz zespół jest stosunkowo młody, stosujemy dojrzałe rozwiązania. Nie pozostajemy bierni wobec nowych wzorców, bibliotek, trendów. Lubimy szukać coraz to lepszych rozwiązań, by w jak najwyższym stopniu usprawniać pracę. Wiemy jak ważne jest, aby stale doskonalić umiejętności i zdobywać doświadczenie. To właśnie dla naszych klientów każdego dnia staramy się, aby praca wykonana przez nas była ponadczasowa.

Wsparcie

Posiadana wiedza i zdobyte doświadczenie pozwala nam na udzielenie pełnego wsparcia klientom.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy nasz klient posiada pełną wiedzę z zakresu naszej  branży. Poszczególne zagadnienia staramy się w bardzo jasny i zrozumiały sposób przekazać, tak aby realizowany przez nas projekt nie budził żadnych wątpliwości.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
Masz ochotę na współpracę?
Chciałbyś zrealizować z nami ciekawy projekt? Odezwij się,
a zrobimy wszystko aby sprostać oczekiwaniom.
Napisz do nas
+48 533 930 533
Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Dako
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Semilac Ireland
 • Lestello