Doskonałym rozwiązaniem dla działających na szeroką skalę firm, chcących zbudować spójny wizerunek jest stworzenie serwisu korporacyjnego.

Serwisy te, opierając się o technologię Responsive Web Design, rozszerzone są o specyficzne funkcje, a także mechanizmy dostosowane do potrzeb zleceniodawców.
Nowoczesne przedsiębiorstwa stosują je aby:

  • zastosować zaawansowaną analitykę internetową, np. mapy ciepła, ścieżki przepływu użytkowników,
  • polepszyć kanały komunikacji z klientami i kontrahentami,
  • umożliwić wybranym użytkownikom dostęp do konkretnych danych,
  • zapewnić bezpieczeństwo prywatnych danych dzięki dodatkowym zabezpieczeniom,
  • wprowadzić m.in. Google Tag Managera, Pixel Facebook'a,
  • dzięki responsywności umożliwić zadowalający dostęp do portalu również na urządzeniach mobilnych (np. tabletach, smartfonach),
  • przedstawić w atrakcyjny sposób swoją działalność,
  • wdrożyć integrację z zewnętrznymi systemami np. newsletterów.

Tworzenie serwisów korporacyjnych

Kiedy firma potrzebuje specjalistycznych wdrożeń...

Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów. Obsługujemy wiele firm z mocno zróżnicowanych branż, co daje nam ogrom doświadczeń. Technologia RWD ( Responsive Web Design ), stosowana w oparciu o nasz autorski system TS.CMS 6.0, kierowana jest do wszystkich, obsługiwanych przez nas klientów, na takich samych zasadach. Wychodząc jednak naprzeciw odrębnym wymaganiom zleceniodawców, wynikających z ich rozwiniętych preferencji, proponujemy wykonanie wielowymiarowej analizy. Na jej podstawie nasz klient otrzyma szereg konkretnych informacji dotyczących grup docelowych, segmentów klientów, konkurencji i jej działań marketingowych, a także proponowanych rozwiązań.

Dopasowanie serwisu WWW do potrzeb Twoich klientów

Gdybyś znał oczekiwania klientów względem Twojej strony WWW i potrafił właściwie je wykorzystać...

Nie pozostawiamy naszych klientów z suchymi danymi analitycznymi! Każdy projekt serwisu korporacyjnego zasilony jest zasobem naszej praktycznej wiedzy, pozyskanej dzięki współpracy z wieloma firmami. Zawsze staramy się przekazać to co według nas zaprocentuje wartościową konwersją. Znamy użytkowników poruszających się w sieci, potrafimy przewidzieć ich zachowania, a w połączeniu z konkretnymi wnioskami wynikającymi z przeprowadzonej dla naszego klienta analizy, jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne rozwiązania.

Optymalizacja

Żeby dać się poznać musisz pozwolić się znaleźć!

Serwisy korporacyjne są rozwiązaniem przeznaczonym dla osób świadomych potencjału swojej firmy. Należy jak najlepiej go wykorzystać - odpowiednio stworzona i prowadzona strona WWW niestety nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, jeśli konkretni użytkownicy jej nie zobaczą. Zadbanie o popularność Twojego serwisu to konieczny krok w pozyskaniu nowych odbiorców, a w niedalekiej perspektywie zysków.

Kampanie AdWords

Szybkie zaistnienie w sieci!

Nie ma znaczenia jak duża jest firma - warto zadbać o marketing w Internecie. Dobrze przeprowadzone kampanie reklamowe w sieci to otwarte drzwi do maksymalizacji przychodów. Możemy dotrzeć m.in. do bardzo określonych grup docelowych lub osób mocno zainteresowanych usługami, które firma oferuje.

Jesteśmy przekonani, że Twoja obecność na naszej stronie świadczy o tym, iż zdajesz sobie sprawę z korzyści jakie może dać Ci Internet - jeśli jednak nurtują Cię jakiekolwiek kwestie - chętnie udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.

Social media

Budowanie świadomości marki.

Oprócz docierania do potencjalnie zainteresowanych naszą ofertą klientów, warto również zadbać o tych już zdobytych. Serwisy społecznościowe takie jak Facebook, czy Instagram to doskonałe miejsca do kreowania pozytywnej świadomości o naszej marce. Nie wolno bagatelizować tych narzędzi komunikacji z klientem, gdyż niejednokrotnie prowadzą one do podjęcia przez niego konwersji.

O tym jak skutecznie możemy zadbać o wizerunek Twojej firmy w Social media przeczytasz w poniższym dziale.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Zaufali nam i się nie zawiedli
  • Subaru Polska
  • CCC
  • Blachotrapez
  • Dako
  • Bank Spółdzielczy w Limanowej
  • Semilac Ireland
  • Lestello