Co to znaczy, że strona jest responsywna?


RWD, czyli Responsive Web Design oznacza, że informacje zawarte w witrynie będą widoczne na wszystkich rozdzielczościach ekranu. Niezależnie od tego, czy potencjalny klient korzysta z telefonu komórkowego, tabletu, laptopa czy innego urządzenia.

Można powiedzieć, że strona jest uniwersalna, automatycznie dopasuje się do wielkości ekranu. Zostanie wyświetlona tak, aby użytkownik mógł korzystać z pełnej funkcjonalności. Informacje zawarte na stronie dopasują się do każdego rozmiaru ekranu automatycznie zmieniając wielkość liter, obrazków itp. W praktyce masz pewność, że nie utracisz klientów korzystających z niestandardowych urządzeń.
Wszystkie realizowane przez nas serwisy oparte są o najnowsze rozwiązania HTML, CSS, PHP i JS. Projekty wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie dbając o każdy szczegół. Każda tworzona strona www jest wyposażona w system CMS, który umożliwia zarządzanie treścią strony.

Oferujemy projektowanie oraz realizację responsywnych stron www dla firm. Stosujemy nowoczesne, ale zarazem sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Pozwól nam stworzyć profesjonalną witrynę internetową dla Twojej firmy.

Jak sprawdzić czy witryna jest RWD?

Responsywność strony można sprawdzić przeprowadzając prosty test za pomocą darmowego narzędzia Google. Zachęcamy do weryfikacji tutaj - w ciągu kilku sekund możesz sprawdzić czy Twoja witryna poradzi sobie w dobie “mobile first index” w Google.

Co wybrać: AMP czy RWD?

AMP (Accelerated Mobile Pages) - jest alternatywą dla RWD, czyli dla stron responsywnych, uniwersalnych pod kątem rodzaju i wielkości urządzenia. AMP to projekt Google, który umożliwia szybsze ładowanie stron mobilnych. Kluczem jest zastosowanie odpowiedniej składni i znaczników w kodzie html. Dzięki czemu strona będzie nie tylko działać znacznie szybciej, ale również zostanie wyposażona w dodatkową ikonę kiedy pojawi się w wynikach wyszukiwania Google. To z kolei przekłada się na poprawienie współczynnika CTR i lepsze pozycje wartościowych słów kluczowych. Zastosowanie AMP nie jest możliwe w każdym przypadku. Chcemy jednak podkreślić, że doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Tworzenie stron responsywnych

to dla nas codzienność!
 • 600
  responsywnych
  stron
 • 700
  zadowolonych
  Klientów
 • ^10k
  godzin
  doświadczenia
 • 350L
  wody
  w akwarium

System Zarządzania Treścią
TS.CMS 6.0

Pasja połączona z wiedzą i chęcią stawiania czoła wyzwaniom sprawiła, że dostarczamy naszym Klientom nowoczesne usługi dostosowane do potrzeb i oczekiwań!

Nasze realizacje są oparte o autorski system CMS, który umożliwia zarządzanie treścią strony bez znajomości kodu html oraz css. Administracja treścią odbywa się poprzez proste i intuicyjne formularze. Oferujemy udostępnienie TS.CMS 6.0 do testów, abyście mogli przekonać się na własnej skórze jak łatwe jest zarządzanie realizacjami Team Solution. Nasze narzędzie różni się od darmowych silników typu Wordpress czy Joomla.

System jest znacznie szybszy, bezpieczniejszy i łatwiejszy w obsłudze.
Warto dodać, że wszystkie responsywne strony www projektowane przez Team Solution są wyposażone w CMS, aby zapewnić klientom najwyższą jakość usług w relatywnie niskiej cenie.

Cennik 2019 oraz terminy realizacji

Cena oraz termin realizacji są uzależnione od specyfikacji, stopnia skomplikowania projektu i oczekiwań klientów. Warto wspomnieć, że ilość treści czy zakładek nie wpływa na cenę strony www, ponieważ nasz system zarządzania treścią umożliwia dodanie nieograniczonej liczby podstron bez ingerencji specjalisty. Pracujemy zdalnie, dlatego lokalizacja Twojej firmy nie ma znaczenia.

Interaktywna strona internetowa - współczesne wzorce

Tworzenie stron WWW gdzie każdy element animował podczas przeglądania witryny już dawno minął. Pomimo początkowo masowego stosowania takich praktyk twórcy na szczęście dostrzegli zmęczenie użytkownika. To spowodowało poszukiwanie przystępniejszej formy - interakcji zamiast powtarzalnych efektów. Wkładamy dużo energii aby strony internetowe były przyjazne pod względem UX. Web design ewoluuje na przestrzeni lat bardzo szybko, stale poszukujemy rozwiązań które pozwolą klientom wyprzedzić swoją konkurencję.

Najwyższa jakość

Tworząc responsywne strony internetowe dla firm opieramy je o najnowocześniejsze rozwiązania, charakteryzujące się wysoką jakością. Przywiązujemy uwagę do stosowania najnowocześniejszych, ale zarazem sprawdzonych rozwiązań. Gwarantujemy najwyższą jakość w bardzo konkurencyjnych cenach. W trakcje realizacji projektu poznajemy ofertę klienta, konsultujemy zastosowane rozwiązania. Udostępniamy również tutorial (kurs), który pozwoli zapoznać się z naszym narzędziem do zarządzania treścią. Aby proces tworzenia stron internetowych przebiegał sprawnie stworzyliśmy autorski system, który umożliwia klientom wgląd w realizowany projekt oraz konsultację poszczególnych jego elementów na każdym etapie współpracy. Przywiązujemy uwagę do szczegółów. Jesteśmy profesjonalistami.

Niestandardowe rozwiązania

Tworzymy projekty oparte o niestandardowe rozwiązania, począwszy od makiet funkcjonalnych, poprzez indywidualny projekt graficzny zawierający często identyfikację wizualną, a skończywszy na autorskim CMS charakteryzującym się dużą szybkością i niezawodnością. Dzięki temu masz pewność, że Twoja witryna będzie wyjątkowa oraz skuteczna, a także będzie wyróżniała się na tle konkurencji. Zachęcamy do sprawdzenia naszego portfolio, gdzie znajdziecie przykłady wdrożonych projektów z wielu branż.

Relatywnie niska cena

Pomimo zastosowania najlepszych i najbardziej profesjonalnych rozwiązań ceny naszych usług są relatywnie niskie. Oferujemy dwa warianty - pierwsza wersja bazuje na gotowym szablonie graficznym. Szablon jest wybierany przez klienta spośród setek tysięcy dostępnych propozycji. Druga opcja opiera się o autorski projekt graficzny. Wersja dedykowana zakłada stworzenie dodatkowo makiet funkcjonalnych często włącznie z identyfikacją wizualną. W obu wariantach wdrażamy nasz system CMS, projekty są w pełni responsywne, oparte o najnowsze rozwiązania: html, css, js.

RWD - Responsive Web Design

Każdy realizowany projekt jest w pełni przystosowany do wszelkich rozdzielczości i typów urządzeń. Warto dodać, że strony działają na aktualnych wersjach wszystkich przeglądarek. Dzięki temu masz pewność, że treść Twojej oferty będzie widoczna w odpowiedni i atrakcyjny sposób dla odwiedzających, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. Gwarantujemy niezawodność pod każdym względem.

Dedykowane moduły

Opierając projekty na autorskim systemie CMS dajemy możliwość wdrażania niestandardowych rozwiązań, które byłyby niemożliwe do zastosowania przy korzystaniu z popularnych i ogólnodostępnych rozwiązań typu Wordpress czy Joomla. Oferujemy realizację dowolnych nieszablonowych pomysłów i funkcjonalności, które znajdą się w specyfikacji projektu. Stworzymy i wdrożymy w Twój projekt wszelkie moduły i funkcje niezależnie od stopnia skomplikowania.

Autorski CMS

Nasz system zarządzania treścią charakteryzuje się łatwością obsługi, szybkością działania, niezawodnością oraz bezpieczeństwem. Jest zaprojektowany tak, aby zarządzanie contentem strony było łatwe i przyjemne, a każda zmiana mogła być zrealizowana bez ingerencji specjalisty. Możesz zarządzać tekstami, zdjęciami czy komentarzami na blogu na zasadzie wypełniania lub edycji tekstu w prostych formularzach dostępnych po zalogowaniu do systemu CMS.

Bezpieczeństwo

Podejmując decyzję o stworzeniu naszego autorskiego systemu postawiliśmy nie tylko na funkcjonalność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność. Główną wadą standardowych rozwiązań opartych na przykład na Wordpress są luki w oprogramowaniu, konieczność instalowania dodatkowych wtyczek i ciągłych aktualizacji. Nawet jeżeli zadbasz o wszystkie powyższe elementy to nie uda się wyeliminować wszystkich zagrożeń wynikających z korzystania z produktu opensource. Decydując się na sprawdzony system autorski minimalizujesz ryzyko uszkodzenia strony przez czynniki zewnętrzne i gwarantujesz sobie spokój i stabilność. Jest to jedna z podstawowych zalet oprogramowania dedykowanego. Opieranie się na rozwiązaniu typu opensource (w tym Joomla i Wordpress) rezygnujesz z pełnej kontroli nad działaniem i funkcjonalnością modułów zastosowanych w obrębie Twojej witryny.

Szybkość działania

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na doświadczenia odwiedzających Twoją stronę jest szybkość działania. Tworzenie responsywnych stron internetowych wymusza na nas zwrócenie uwagi na każdy szczegół, aby wszystkie moduły były zakodowane optymalnie. Dzięki temu uzyskujemy najkrótsze czasy ładowania strony www. To z kolei przekłada się na obniżenie współczynnika odrzuceń oraz podniesienie ilości odwiedzonych podstron i współczynnika konwersji. Można to zweryfikować za pośrednictwem narzędzi typu Google Analytics lub Google Tag Manager, które możemy wdrożyć do Państwa witryny.

Optymalizacja pod kątem SEO

Pozycjonowanie i optymalizacja są jednym z podstawowych elementów naszej oferty. Tworzone witryny są w pełni przystosowanie pod pozycjonowanie. Pozwalają na swobodną optymalizację i konfigurację meta tagów, danych strukturalnych, nagłówków i wielu innych elementów. Funkcjonalności naszego CMS ułatwiają osiągnięcie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania Google co jest kluczowe dla rozwoju Twojej firmy.

Jak przerobić stronę na responsywną?

Niestety w wielu przypadkach przerobienie witryny na RWD jest nieopłacalne. Analiza i modyfikacja kodu oraz grafiki strony może być bardziej czasochłonna niż zaprojektowanie i stworzenie profesjonalnej strony internetowej od podstaw, dlatego w większości przypadków bardziej opłacalna jest realizacja nowej witryny. Tym bardziej, jeżeli weźmiemy pod uwagę nasz cennik. Realizacja nowej responsywnej witryny RWD gwarantuje więcej możliwości, nowoczesny design oraz najlepszą funkcjonalność w niskiej cenie.

Udostępniamy wersję demonstracyjną naszego systemu. Pozwala ona na przetestowanie podstawowych funkcji oraz intuicyjności obsługi. Należy zaznaczyć, że istnieje możliwość rozszerzenia o dodatkowe moduły i funkcje oraz zastosowania niestandardowych rozwiązań. Realizowane projekty są przyjazne w kontekście SEO, optymalne pod kątem reklamy w Google, w tym zarówno kampanii Adwords w sieci wyszukiwania jak i sieci reklamowej.
Skorzystaj z oferty Team Solution. Responsywne strony www dla firm stworzone przez Team Solution robią różnicę. Zapytaj już dziś o darmową ofertę na realizację strony!

Twoja witryna

Jest pierwszym miejscem w sieci, w którym potencjalny klient szuka informacji na temat usług firmy! Czy Twoja strona WWW, jako najbardziej powszechny nośnik informacji, jest w pełni gotowa sprostać jego oczekiwaniom? Zadbaj o to, aby klient od pierwszej chwili zachwycił się wizerunkiem Twojej firmy. Postaw na minimalizm i estetyczny design, który pozwoli stworzyć jej stylowy i elegancki obraz.

Od chwili wdrożenia strony firma będzie się jednoznacznie z nią kojarzyć. Warto zatem wkroczyć na rynek wirtualny ze skuteczną i dopasowaną witryną, która zapewni promocję marki i w szybki oraz łatwy sposób dotrze do odpowiednio wyselekcjonowanych odbiorców. Posiadanie strony jest odzwierciedleniem istnienia naszego biznesu w wirtualnym świecie. Korzyści płynące z dobrze prosperującej strony są znaczne i występują na różnych płaszczyznach - od przedstawienia oferty, po budowanie świadomości marki.

Wyobrażasz sobie funkcjonowanie bez smartfona? Nie?

No właśnie... Twoi klienci również. Czy wiesz, że w 2016 roku liczba użytkowników korzystających z Internetu za pomocą urządzeń mobilnych przekroczyła 2 mld? Jaki związek ma to z Twoją firmą?

Przeglądanie stron internetowych za pomocą smartfonów, czy tabletów staje się coraz powszechniejsze, dlatego tak ważna jest ich przejrzystość, prostota i odpowiednie dopasowanie, które zapewni pełen komfort użytkowania. Nie pozwól by klienci, korzystający z tabletu lub smartfona, stracili cierpliwość i uciekli z Twojej strony, zanim ta zdąży się załadować. Problemy z nawigacją i czytelnością witryn niedostosowanych do małych ekranów, powodują utratę sporej części użytkowników, często potencjalnych klientów, co przekłada się na utratę zamówień, a w konsekwencji zysków.

Zadbaj o klienta mobilnego!

Coraz więcej klientów szuka informacji o usługach lub produktach za pomocą urządzeń mobilnych! Z analizy raportu Webcertain wynika, iż jest to około 20% użytkowników. Prawda, że sporo?

Na obecnym rynku, wśród mocnej konkurencji i wysokiej świadomości konsumentów, niewyobrażalne jest pominięcie tak istotnego kanału komunikacji z klientem. Szeroka gama urządzeń,  a także ich różnorodne rozdzielczości, skłaniają coraz więcej firm do zbudowania strony przy użyciu technologii RWD (Responsive Web Design). Dotychczas, aby strona wyświetlała się poprawnie, konieczne było zbudowanie osobnej wersji - dedykowanej tylko urządzeniom mobilnym. Obecnie, przez wzgląd na coraz lepszą jakość i wielkość rozdzielczości przenośnych urządzeń, jest to problematyczne, czasochłonne, a przede wszystkim pozbawione sensu. Tworzenie stron w technologii responsywnej jest najlepszym rozwiązaniem dla firm, które chcą mieć pewność, że ich strona internetowa dotrze do każdego klienta dopasowując się do jego ekranu.

Strony responsywne - Responsive Web Design

Idealne dopasowanie strony WWW do każdego urządzenia ma kluczowy wpływ na to jak klient ją odbiera. Jeśli jest zainteresowany Twoją ofertą, dojrzewając do zakupu bądź kontaktu, z pewnością przegląda ją wielokrotnie na różnych urządzeniach. Strony responsywne – automatycznie reagują na preferencje użytkownika i dopasowują się do rozmiaru okna urządzenia.

Coraz większa ilość sprzętu z ekranami o rozdzielczości dorównującej komputerom, przekonuje do tworzenia uniwersalnych witryn zbudowanych w technologii RWD, odchodząc od generowania osobnych projektów na urządzenia mobilne. Dzięki takiemu rozwiązaniu układ i treść naszej strony wyświetlane są poprawnie, przy zachowaniu wygody przeglądania, nie tylko w każdej rozdzielczości, ale także na różnych platformach oraz w różnych orientacjach smartfona, czy tabletu. Dzięki temu mamy pewność, że użytkownik wchodząc na naszą stronę internetową nie porzuci jej z powodu braku czytelności.

Automatyzm i elastyczność

Nie martw się o rozmiar ekranu, platformę oraz orientację urządzenia, za pomocą którego użytkownicy odwiedzają Twoją stronę. Responsive Web Design w oparciu między innymi o takie aspekty samoczynnie dopasowuje się do niego.

Technologia RWD powstała z myślą o osobach dążących do posiadania uniwersalnych serwisów, które będą potrafiły sprostać wysokim wymaganiom odbiorców. Automatyczne reagowanie na preferencje użytkownika, bez konieczności tworzenia kilku osobnych wersji serwisu, jest doskonałym rozwiązaniem dla firm ceniących rozwój techniki, dla których zadowolenie klienta stawiane jest na pierwszym miejscu.

Możlwość bezproblemowego korzystania z Twojej strony na każdym urządzeniu przenośnym z pewnością zaprocentuje oczekiwaną konwersją ze strony konsumenta.

Zalety strony responsywnej

Strona responsywna zalecana jest przez Google
Strona działa znacznie szybciej, bez obciążeń
Niższy współczynnik odrzuceń
Poprawa wyników SEO
Znacznie większa konwersja
To duża oszczędność kosztów

Wykonane analizy

Strona WWW jest Twoją wizytówką w sieci. Oprócz produktów i usług przedstawia wizje i idee firmy, jednocześnie zapadając w pamięć klienta.

Opierając się o podstawowe informacje zgromadzone za pomocą brief'a zadbamy o wykonanie profesjonalnej analizy, mającej na celu ocenę konkurencyjności firmy, weryfikację grona poszczególnych klientów, zbadanie wiodących usług i dominujących produktów.

Za pośrednictwem odpowiednio skonstruowanej strony zdobędziesz nowych klientów oraz odnajdziesz atrakcyjne oferty szerokiej współpracy. Wystarczy, że witryna utwierdzi odbiorców w przekonaniu o dynamicznym rozwoju Twojej firmy. Stanie się jej silnym atrybutem, z często aktualizującą się ofertą, rosnącą ilością odwiedzin i coraz szerszą rozpoznawalnością. Pamiętaj by Twoja strona WWW nie stała się martwym elementem. Odpowiednio prowadzona przyciągnie uwagę wielu konsumentów, którzy usatysfakcjonowani chętnie polecą firmę innym użytkownikom, co także spowoduje ich systematyczne napływanie do Waszej witryny.


Domena i serwer

W ramach realizacji zlecenia, przez pierwszy rok, za usługę utrzymania domeny i serwera nie zapłacisz ani złotówki (do 5GB)!

Minimum wymaganym do uruchomienia strony WWW są dwa elementy: domena (nasz fizyczny adres w sieci, np. teamsolution.pl) i hosting (czyli maszyna cały czas dostępna on-line, na której będzie umieszczona strona oraz poczta e-mail). Wszystkie te usługi są rejestrowane przez naszą firmę podczas poszczególnych etapów tworzenia serwisu.

Wszelkimi formalnościami związanymi z wykonywanym zleceniem zajmujemy się sami. Nasi klienci pełnią role decyzyjne, przy naszym pełnym wsparciu.

Poznanie naszych klientów

Atrakcyjna strona, utrzymana  w minimalistycznym tonie, wyróżniająca się na tle konkurencji, to pierwszy krok do sukcesu.

Tworzone przez nas strony nie są szablonowe! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby każdej firmy są różne. Z tego powodu kładziemy ogromny nacisk na skrupulatne poznanie naszego klienta. Rzeczowa rozmowa z klientami pomaga nam w przygotowaniu optymalnej koncepcji na unikatowe witryny. Gdy wszystkie nurtujące nas kwestie i pytania są jasne, a działalność wykonywana przez daną firmę nie kryje przed nami tajemnic, przechodzimy do działania!

Zaangażowanie płynące z pasji...

Zależy nam, aby każdy Zleceniodawca czuł zaangażowanie i pasję z jaką wykonujemy powierzone zadania, a także był otwarty na wszelkie sugestie i ciekawe rozwiązania.

Doceniamy wszelkie wskazówki oraz konstruktywną krytykę. Chcemy aby nasz Klient czuł się usatysfakcjonowany z realizacji swojego pomysłu, nie omieszkamy jednak zaproponować skuteczniejszych rozwiązań! Projektowanie stron WWW to nasza codzienność, dlatego zawsze chętnie służymy radą! Jednym z pierwszych kroków, od których proponujemy rozpocząć, jest stworzenie makiet funkcjonalnych. Mają one na celu przedstawienie elementów, które chcemy zawrzeć w projekcie, ich rozkładu i przepływu użytkowników. Na tym etapie pracujemy w skali szarości, następnie gdy mamy już zatwierdzone szkice przygotowujemy podstawowe kolory które będą używane w projekcie. Zagwarantuje to spójność wyglądu i podświadome kojarzenie firmy. W tej kwestii dużą rolę odgrywa również grafika, czyli m.in. wysokiej jakości zdjęcia i wirtualne wycieczki. W trakcie jej tworzenia współpracujemy z zaufanymi partnerami. W zależności od preferencji i potrzeb naszych klientów możemy wykonać profesjonalne wizualizacje 3D. Ważnym elementem, oprócz wyglądu strony, jest jej użyteczność - kierujemy się zaleceniami największych opracowań usability.

Naszym zadaniem jest dbałość o to, aby serwis był przyjazny dla klientów, a poruszanie się po nim było proste i intuicyjne.

Proces tworzenia strony

Nie uznajemy mechanicznych procesów tworzenia stron!

Etapy tworzenia stron nie zależą wyłącznie od wykonawcy. Na bieżąco rozmawiamy, a po uwzględnieniu wszelkich sugestii przesyłamy makietę strony WWW, która przedstawia w odpowiedni sposób rozmieszczone elementy znajdujące się w witrynie. By zagwarantować ład i sprawność w komunikacji oraz, aby żadna informacja nie została pominięta, umożliwiamy zapisanie w makiecie wszelkich uwag dotyczących projektu. Podczas realizacji dużych zleceń jest to bardzo ważne. Etap ten pozwala nam zamknąć kwestię ideologiczną projektu oraz rozkład poszczególnych modułów na stronie. Kolejnym krokiem jest przygotowanie layout'u dla każdego unikalnego widoku strony internetowej zgodnie z zaakceptowaną makietą. Ostatnim elementem jest kodowanie witryny oraz wdrożenie elementów interaktywnych. Proces pokazuje działające fragmenty serwisu, pozostaje jeszcze jeden element do wdrożenia - system zarządzania treścią.

System TS.CMS 6.0

CMS jest to system zarządzania treścią, który pozwala na dowolną edycję zawartości znajdującej się w witrynie.

Opierając się o nasz autorski system TS.CMS 6.0 zajmujemy się wdrożeniem programistycznym. Nie wspieramy darmowych systemów CMS! Posiadamy własny, gwarantujący bezpieczeństwo oraz zawierający funkcje przygotowane indywidualnie dla danego projektu. Nasz TS.CMS 6.0 jest wydajny i bardzo łatwy do przyswojenia - porównywalny z obsługą poczty e-mail. Budując system kierowaliśmy się maksymalnym minimalizmem i prostotą (większość elementów jest wykonanych techniką przeciągnij - upuść). Staraliśmy się dać ogrom możliwości podczas korzystania z systemu, jednocześnie nie przytłaczając użytkownika milionem opcji. Po ukończeniu tego etapu, prezentujemy Klientowi gotową w pełni funkcjonalną stronę dostępną pod tymczasowym adresem.

Ukończenie strony

Ostatnim etapem w realizacji projektu jest umieszczenie strony w sieci. Możemy założyć skrzynki pocztowe i skonfigurować pozostałe usługi. Przez cały czas świadczymy serwis gwarancyjny, który zapewnia fachową i szybką pomoc w przypadku problemu. Wykonane zlecenie jest w pełni kompatybilne z popularnymi przeglądarkami oraz zoptymalizowane zgodnie z zaleceniami W3C oraz Google PageSpeed.

Używamy najbardziej odpowiednich technologii dla danego projektu, zawsze starając się wybiegać w przyszłość.

Dla nas od stworzenia strony wszystko się zaczyna, a nie kończy.

Prawa autorskie

Stworzona strona jest własnością Klienta.

Opłata za wykonanie witryny jest jednorazowa (wdrożony system TS.CMS 6.0 będzie dożywotnio dzierżawiony), kosztami pozostałymi, które pojawią się rok po wykonaniu strony jest domena i serwer - więcej o nich można przeczytać tutaj.

Nasi Klienci

Zrealizowaliśmy już ponad 900 projektów, mieliśmy przyjemność pracować dla ponad 700 firm!

Nie kategoryzujemy ważności zleceń. Chcemy, aby każdy Klient czuł się wyjątkowy i usatysfakcjonowany z projektu, który nam powierzył. Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań w oparciu o doświadczenie i szczegółowo przeprowadzoną analizę potrzeb. Nigdy nie stawiamy naszych zleceniodawców przed faktem dokonanym - u nas można swobodnie decydować o kierunku i rozwoju projektu, a także dodatkowo otrzymać cenne wskazówki i fachową pomoc.

Wsparcie

Każdego dnia wyznaczamy sobie nowe cele!

Mając świadomość szybkości postępu, nasz zespół każdego dnia stawia sobie nowe wyzwania. Nie pozostawiamy Klientów z problemem, tłumacząc, że: "tego nie da się zrobić". To podstawowy czynnik, który nas wyróżnia. Dla nas od ukończenia strony wszystko się zaczyna, a nie kończy. Każdy może do nas zadzwonić i skonsultować wątpliwości. Kierujemy się jakością - nie ilością zleceń - dlatego mamy czas dla każdego.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Dako
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Semilac Ireland
 • Lestello