TS.CMS 6.0

TS.CMS 6.0 to nasz autorski system zarządzania treścią, zbudowany od podstaw przez naszych programistów, oparty o Zend Framework 3, ORM, jQuery, HTML5, CSS3, SASS zgodny z PHP7, MVC i PSR7. Każda grupa funkcjonalności to moduł, który umożliwia szybką rozbudowę lub zmianę logiki działania. Staraliśmy się zbudować go w sposób maksymalnie przystępny dla użytkownika (przeciągnij i upuść). Zarządzanie nim jest porównywalne poziomem skomplikowania do obsługi poczty e-mail. W oparciu o sugestie użytkowników modyfikowaliśmy go aby uzyskać prostotę obsługi ale też pozostawić dużą ilość funkcji. Posiadamy również inne wersje szkieletu ale stosowanie ich jest zależne od potrzeb Klienta - nie ma jednego idealnego systemu, dlatego też indywidualnie dobieramy odpowiednie rozwiązanie.
Stabilność
Nie stosujemy darmowych systemów CMS typu Jooomla, WordPress, Drupal itp. Wymagają one częstych aktualizacji (ze względów bezpieczeństwa) i są powodem różnego rodzaju ataków, co znacznie uniemożliwia zagwarantowanie bezpieczeństwa. Dodatkowym minusem darmowych rozwiązań jest to, iż nie pozwalają one na łatwą zmianę kierunku rozwoju i dokładanie nowych funkcjonalności. Nie chcemy aby Klient otrzymywał tysiące funkcji, z których wykorzysta zaledwie kilka. Naszą ideologią jest aby system działał modułowo, zawierał narzędzia potrzebne dla indywidualnego użytkownika, pozostawiał szerokie możliwości rozwoju a dokładanie kolejnych opcji było szybkie i sprawne.

Zend Framework 3

Budując najnowszą wersję naszego systemu, oparliśmy się nie bez powodu o Zend3 - jest to jedyny framework rozwijany przez twórców języka PHP. Zapewnia on duże bezpieczeństwo, skalowalność i przede wszystkim jest gwarancją stałego rozwoju. Jest w pełni zgodny z PHP7 i został zoptymalizowany tak aby uzyskać najlepszą wydajność. Oferujemy certyfikaty SSL, które dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo przesyłanych danych oraz weryfikację żądań i reguł po stronie serwera. Aby zwiększyć poziom wygody i bezpieczeństwa wprowadziliśmy logowanie do naszego CMS'a za pomocą telefonu poprzez protokół OAuth2. W takim rozwiązaniu nie potrzeba loginu i hasła, wystarczy telefon z kamerą i dostępem do internetu.

Technologia

System jest zbudowany w odpowiedniej technologii, dlatego możemy zintegrować go z dowolną aplikacją/serwisem. Na życzenie możemy udostępnić WebApi do zdalnego zarządzania oraz wymiany danych. Cechujemy się doświadczeniem w nietypowych integracjach i w zależności od potrzeby zbudujemy niezależną aplikację do wymiany danych. Mamy również wiedzę odnośnie przetwarzania danych w czasie rzeczywistym. System jest skalowalny, dzięki czemu nie ma problemu z dużymi obciążeniami. Elementem poprawiającym wydajność jest odpowiednio skonfigurowany serwer.
Aktualizacje
Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia aktualizacji na bieżąco tak, aby nie było to odczuwalne dla użytkownika w najmniejszym stopniu. Nieprzerwane działanie jest dla nas priorytetem, a korzystanie z systemu ma być przyjemnością. Aktualizacje związane z dodatkową funkcjonalnością są realizowane niezależnie, a harmonogram operacji ustalany indywidualnie. Więcej o modułach można przeczytać w zakładkach poniżej.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
Masz ochotę na współpracę?
Chciałbyś zrealizować z nami ciekawy projekt? Odezwij się,
a zrobimy wszystko aby sprostać oczekiwaniom.
Napisz do nas
+48 533 930 533
Zaufali nam i się nie zawiedli
  • Subaru Polska
  • CCC
  • Blachotrapez
  • Dako
  • Bank Spółdzielczy w Limanowej
  • Semilac Ireland
  • Lestello