TS.sPAGES drzewo podstron

Moduł pozwala na dodawanie, publikowanie, edytowanie i usuwanie wielopoziomowego menu zawierającego strony, linki lub pozycje nie klikalne. Do edycji treści wdrożony został nowoczesny edytor WYSIWYG, zawierający wszelkie potrzebne narzędzia redaktorskie. Za pomocą modułu można także zarządzać polami SEO (potrzebnymi do pozycjonowania).

TS.mBLOG autorski blog

Za pomocą modułu można prowadzić swój własny blog, który będzie zawierał kategorie z możliwością sortowania, publikowania i usuwania oraz rozbudowywania wpisów. Do każdego postu można przypisać czas, autora, tagi, zamieścić długi opis oraz włączyć możliwość komentowania z pełną moderacją.

TS.sGALLERY galerie podstron

Moduł pozwala dodać zdjęcia, które wyświetlają się u dołu danej podstrony. Dzięki multiuploaderowi można załączyć ogromną ilość zdjęć a system po kolei przeskaluje każde z nich i zoptymalizuje do wyświetlenia. Aby uprościć sortowanie została użyta technologia przeciągnij i upuść, dzięki której można wygodnie i szybko zmienić kolejność. Dodatkowo można do wybranych zdjęć dodać podpisy.

TS.sFILES pliki podstron

Moduł pozwala na dodawanie, edytowanie, publikowanie i usuwanie plików dla poszczególnych podstron. Docelowym miejscem ich wyświetlania na stronie jest pole poniżej treści i galerii zdjęć. Podobnie jak w przypadku plików graficznych zastosowaliśmy uploader, dzięki któremu można załączyć kilkadziesiąt plików w jednej chwili. Sortowanie odbywa się za pomocą technologii przeciągnij i upuść.

TS.sMAPS lokalizacja na mapach

Moduł ten daje możliwość precyzyjnego wskazania miejsca swojej siedziby lub wielu punków z określeniem kolorów markerów oraz indywidualnym opisem dla każdego z nich. Dodatkowym elementem ułatwiającym odnalezienie miejsca jest interaktywna wyszukiwarka, która po wpisaniu adresu wyśrodkuje nam mapę a moduł zapamięta przybliżenie.

TS.sBANNER banner z animacjami

Slider wyświetlany jest zazwyczaj na stronie głównej, zawiera on elementy ruchome, których styl został wcześniej skonfigurowany. Pozwala to na szybkie dodanie bannerów z ciekawymi efektami, np. możliwość zmian dowolnych treści bez edycji grafiki czy też dodawanie  nieograniczonej ilości bannerów i sterowanie ich aktywnością, w zależności od promocji czy pory roku.

TS.sNEWS aktualności

Lista aktualności, która zawiera podstawowe funkcje takie jak dodawanie, publikowanie, edytowanie i usuwanie. Wybieranie daty jest wygodne dzięki użyciu specjalnego pluginu, który pokazuje kalendarz oraz pola z godzinami. Dodatkowo mamy możliwość załączenia zdjęć i plików do każdego z wpisów. Dla edycji treści został użyty nowoczesny edytor WYSIWYG, a sortowanie odbywa się za pomocą przeciągnij upuść.

TS.sPARTNERS partnerzy

Przewijany pasek partnerów, zazwyczaj umieszczany u dołu strony. Za pomocą modułu można dodawać partnerów a  system sam automatycznie skaluje pliki graficzne do odpowiedniego formatu. Można dodać link przekierowujący na stronę docelową oraz zarządzać publikacją, edytowaniem i usuwaniem pozycji. Wrzucane pliki mogą być dowolnie przetwarzane przez system (aby uzyskać efekt np. czarno-białego logo a po najechaniu kolorowego).

TS.sLINKS linki

Linki wyświetlane w stopce - pozwalają na wyróżnienie podstron o mniejszym priorytecie merytorycznym ale istotnych dla prasy/kontrahentów. Moduł pozwala zarządzać dwupoziomowym drzewem linków (dodawanie, publikowanie, edytowanie, usuwanie) - dostępne są dwa typy linków (nieaktywny oraz adres url).

TS.sALBUMS galerie zdjęć

Albumy zawierające opis, zdjęcia oraz opcjonalnie podpisy do zdjęć. Za pomocą tego modułu możemy stworzyć grupę z nielimitowaną ilością zdjęć, które dzięki multiuploader'owi można wrzucić w przeciągu krótkiej chwili a system w tle przetworzy zdjęcia do odpowiedniej wielkości, wygeneruje miniatury oraz nałoży znak wodny. Sortowanie odbywa się za pomocą przeciągnij i upuść, jest też opcja masowego usuwania zdjęć.

TS.sUSERS użytkownicy

Zarządzanie użytkownikami systemu TS.CMS to moduł pozwalający  w pełni administrować danymi, grupą uprawnień do której został przypisany użytkownik a także go usunąć. Jest to wygodne narzędzie, dzięki któremu możemy podzielić administrowanie stroną na wiele osób z odpowiednim progiem zezwoleń.

TS.sCHMODS uprawnienia

Grupy uprawnień są najważniejszym elementem, dzięki któremu możemy bardzo precyzyjnie wskazać do jakiej części TS.CMS użytkownik ma mieć dostęp. Każda akcja, która wykonuje operację (wyświetlenie danego modułu, edytowanie, usuwanie, publikowanie, sortowanie itp.) pozwala dodać uprawnienie lub je zdjąć z danej grupy. Można dodać nielimitowaną ilość grup z dowolną ilością kombinacji uprawnień.

TS.sLANGUAGES tłumaczenia i języki

Za pomocą modułu można zarządzać językami dostępnymi na stronie www oraz wszystkimi frazami, które występują w danym tłumaczeniu. Takie rozwiązanie pozwala na swobodę i pełną kontrolę nad wszystkimi frazami, a zmiany są automatycznie widoczne na stronie www. W dowolnej chwili można dezaktywować język lub dodać nowy bez ingerencji w kod systemu a moduły automatycznie będą miały opcję uzupełnienia tłumaczeń treści w innych językach.

TS.sSETTINGS ustawienia

Podstawowe ustawienia, które odpowiadają np. za adres e-mail na który przychodzą maile wysyłane z formularza kontaktowego czy dane używane do wysyłania wiadomości. Prócz tego można w tym module znaleźć wpisy odpowiadające za czas animacji bannerów lub klucze potrzebne do autoryzacji z zewnętrznymi usługami API.

TS.sHISTORY historia

Za pośrednictwem tego modułu możemy sprawdzić jaki użytkownik, kiedy i z jakiego adresu IP wprowadził poszczególne zmiany. Historia jest przechowywana 3 miesiące wstecz, co zapewnia bezpieczeństwo i pozwala na weryfikację zmian.