Z grona kilkunastu firm, do których skierowałem zapytanie, to właśnie Team Solution odpowiedziała jako pierwsza; co więcej - ta odpowiedź, restrospektywnie patrząc, była najbardziej profesjonalna, dopracowana i widać, że ktoś faktycznie odrobił zadanie domowe i nieco przysiadł nawet nad tak banalnym zadaniem. Potem w zasadzie było już tylko lepiej, bo oczywiście wybraliśmy właśnie ich. Od samego początku pracownicy wykazywali bardzo duże zaangażowanie, pokazywali swoją własną inicjatywę i proponowali rozwiązania, które ostatecznie przyjęliśmy i wdrożyliśmy. W dzisiejszych czasach szablonowych stron, szablonowych odpowiedzi i szablonowego podejścia do klienta zdecydowanie wybijają się ultra-mocno powyżej standard.
Robert Malara Koordynator ds. Kreacji i Komunikacji Marketingowej
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Podczas trzech lat współpracy z firmą Team Solution udało nam się stworzyć doskonały model, oparty na pełnym wzajemnym zaufaniu, otwartości i stawianiu czoła wyzwaniom, które przynoszą miarodajne efekty w realizowanych przedsięwzięciach. Doceniam również profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz terminowość wykonywanych projektów. Mam nadzieję, że dalsze wspólne działania zaowocują kolejnymi sukcesami.
Mateusz Sarka Kierownik Działu Marketingu
Blachotrapez Sp.z o.o.
Dziękujemy za poświęcony nam czas! Szczególnie doceniamy elastyczne podejście do prowadzonych w naszym imieniu działań. Wasza wyrozumiałość i gotowość do realizowania nawet złożonych kampanii w trybie pilnym, pozwala nam na efektywne dopasowywanie naszych działań do dynamiczne zmieniających się okoliczności. 
Anna Studzińska Dyrektor Marketingu
DAKO Sp. z o.o.

Bardzo dziękuje za współpracę a przede wszystkim za szybkość reakcji i solidność w działaniu. Dobrze jest pracować z firmą która w bieżącym kontakcie  jest bardzo pomocna i konkretna oraz podsuwa ciekawe rozwiązania. Fajnie się z Państwem pracuje, oceniam Was na 5☺

Liliana Ćwik Manager ds. Marketingu
Gold Drop Sp. z o.o.
Stworzenie strony, która zachwyci nasze klientki równie mocno co nas, było bardzo dużym wyzwaniem. Team Solution udowodnił, że ich praca to prawdziwa pasja, którą wykonują z niesamowicie dużym zaangażowaniem. Świetny kontakt i wysoka jakość, zgodna z oczekiwaniami klienta to ich wizytówka. Polecamy jak najbardziej:)
Konrad Duś CEO
Manifiq&Co.
Instytut Francuski w Polsce pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z agencją Team Solution i podziękować za stworzenie profesjonalnych rozwiązań IT w postaci stron www.institutfrancais.pl oraz www.e-campusdofrancji.pl. Kreatywność, zaangażowanie oraz dyspozycyjność pracowników sprawiły, iż po raz kolejny powierzyliśmy ekipie Team Solution realizację naszych projektów. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Team’a ;) jako bezkonkurencyjnego na rynku i godnego zaufania dostawcy rozwiązań informatycznych!
Eliza Łuczyńska
Instytut Francuski w Polsce
Praca z zespołem Team Solution daje nam pewność, że projekt będzie zrealizowany na najwyższym poziomie.  Ale zupełnie wyjątkowe są kreatywne rozwiązania, dzięki którym często jesteśmy w stanie poszerzyć zakres naszego działania ponad wcześniejsze założenia. Ta zasada nieustannego rozwoju, stosowana w praktyce przez ich zespół, idealnie wpisuje się w naszą filozofię i nie wyobrażam sobie lepszego partnerstwa w realizacji naszych interaktywnych projektów.
Rafał Załęski Szef działu publikacji
Instytut Spraw Publicznych
Bardzo się cieszę, że mogłem realizować projekt nowego serwisu www z Team Solution. Doświadczenie, ekspercka wiedza, kreatywność i zaangażowanie – tego u nich nie brakuje.
Damian Szklanny
Hortino Sp. z o.o.
To była wielka przyjemność współpracować z całym zespołem Team Solution. Wszystko jest dopracowane i na najwyższym poziomie. Panowie szybko działają. Za każdym razem możemy liczyć na pomoc i błyskawiczne rozwiązanie problemu, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Nowa strona internetowa wygląda zgodnie z założeniami. Gorąco polecamy!
Anna Mesjasz Kierownik Projektów Inwestycyjnych
SKALSKI Sp. z o.o. Sp. K.

I can highly recommend Teamsolution.pl to everyone - they were quick, highly professional and very patient. In addition, they were able to provide us with a high level of service in English, making life much easier for me. We will certainly be using them again in the future.

Bardzo wszystkim polecam Teamsolution.pl - są szybcy, bardzo profesjonalni i co najważniejsze - cierpliwi. Dodatkowo, ich usługi obejmują również kontakt z klientem w języku angielskim, co dla mnie było bardzo dużym plusem i ułatwiło mi współpracę. Na pewno w przyszłości skorzystamy z ich usług ponownie.

Matthew Payne Owner
McGregor Language Schools
Team Solution ist sehr kreativ, zuverlässig und schnell. Jedes Projekt ist mit viel Leidenschaft umgesetzt und wir bekommen immer mehr, als wir erwartet haben.
Wir bedanken uns für die 4 Jahre erfolgreiche Zusammenarbeit und freuen uns auf weitere spannende Projekte!

Zespól Team Solution jest bardzo kreatywny, niezawodny i szybki. Każdy projekt realizowany jest z wielką pasją a my otrzymujemy więcej, niż się spodziewaliśmy. Dziękujmy za 4 lata owocnej współpracy i cieszymy się na dalsze ciekawe projekty!

Franz Schottky Chefdirigent
Kammerphilharmonie dacapo München
Wielkie DZIĘKUJĘ dla całej Ekipy Team Solution za pomoc w stworzeniu już drugiej prezentacji internetowej. Porównując wiele konkurencyjnych firm na rynku - nikt nie ma z Wami szans! (a sprawdzaliśmy ich wiele...)
Wymagania mamy duże - Team Solution przerosło jednak nasze oczekiwania. Dziękujemy za wspaniałą współpracę i cieszymy się na kolejne realizacje!
Anna Filipowicz CEO
Cat Lash
Rozpoczęcie współpracy z Team Solution było jedną z naszych najlepszych decyzji podjętych w 2016 r. Jak do tej pory udało nam się stworzyć wspólnie kilka stron internetowych w oparciu o ich system CMS, zinformatyzować wreszcie nasz system rezerwacji i uporządkować całą bazę danych w firmie. Wszystkie wdrożenia działają szybko i skutecznie.
Piotr Wiecha CEO
Rabkoland
Bardzo dziękuję za stworzenie i uruchomienie nowej wersji strony internetowej oraz za wszystkie cenne wskazówki dotyczące marketingu w szeroko pojętym internecie. Liczę na dalszą owocną współpracę.
Robert Nowacki Prezes zarządu
Chiramed sp. z o.o.
Czy moglibyście na jakiś czas ograniczyć pozycjonowanie mojej strony art-loft.pl? Chodzi o to, że spowodowaliście za duży ruch na moich stronach i mam za dużo zamówień na stoły, a nie jestem w stanie robić ich więcej niż mogę ;) Pozdrawiam i życzę sukcesów :P
Łukasz Rybarski CEO
Kabaret pod Wyrwigroszem & Art Loft
...bardzo rzeczowa i fachowa obsługa. Dzięki Wam moja firma stanęła na nogi i co najważniejsze twardo stąpa po ziemi. Z Team Solution po kres!
Krzysztof Sternal CEO
Planta Garden
...natychmiast rozumieją nasze pomysły, rozwijają je, tworzą więcej i lepiej niż oczekujemy. Zaskakują kreatywnością i pomysłowością. Doskonała współpraca!
Grzegorz Drach
Feldhaus Polska
Dziękujemy serdecznie za dotychczasową współprace, znakomite relacje oraz udzielone wsparcie. Ufamy oraz życzymy sobie aby nasza współpraca przebiegała w takiej samej atmosferze jak najdłużej.
Krzysztof Błaszczak Doradca Techniczno-Handlowy
T&F Plast Trade Sp. z o.o.
Chciałam podziękować za całą Waszą pracę. Proces tworzenia strony internetowej był bardzo profesjonalnym, a efekt w 100% satysfakcjonujący. I przede wszystkim zawsze mogę liczyć na wsparcie techniczne z Waszej strony!
Marta Stanisz CEO
Marta Stanisz Design
Ok dziękuję, bardzo się wszystkim podobają oba projekty! Oby tak dalej ;)
Tomasz Świderski CEO
Feel It
Dziękuję za profesjonalne podejście i bardzo dobre rozwiązania, z których jestem w 100 % zadowolony ;)
Marcin Dziurny CEO
FunTime
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę