Jakie serwisy budujemy?

Zgrany zespół i dobra organizacja.

Serwis internetowy tworzymy gdy chcemy zdobyć więcej aktywnych użytkowników, zaoferować im dodatkowe funkcjonalności i zachęcić do korzystania z nich. Zajmujemy się projektowaniem portali informacyjnych, społecznościowych, rozrywkowych oraz popularnych forów internetowych. Budując duże projekty najłatwiej można zobaczyć jak wielkie znacznie ma dobra organizacja i zgrany zespół - codziennie dajemy z siebie wszystko.

Koordynatorzy projektu

By wszystko szło sprawnie.

Praca przy tego typu zleceniach wymaga od obu stron dużego zaangażowania oraz wyznaczenia osób koordynujących. Ze względu na bardzo dużą ilość ustaleń występujących już na samym początku (jak np. logika portalu, możliwości użytkownika, rodzaj dostępu, synchronizacja z social mediami), wymagamy stałych osób omawiających poszczególne zagadnienia. Na bazie doświadczeń wiemy, iż im mniej osób jest wyznaczonych do koordynacji projektu, tym sprawniej można wymieniać informacje.

Ukierunkowanie projektu

Dobry plan to początek sukcesu.

Naszego zleceniodawcę traktujemy poważnie dlatego liczymy, że przedstawi nam cele, które razem z nim zrealizujemy. Pomagamy w doborze rozwiązań i technologii oraz logice serwisu, natomiast liczymy na wcześniejsze ukierunkowanie co do podstawowych funkcjonalności. Etapy budowania serwisu są inne niż strony www, ponieważ dochodzi bardzo dużo czynników, które wymagają przeprowadzania analizy i odpowiedniego planowania.

Klauzula poufności

Komfort i bezpieczeństwo.

Chroniąc pomysły naszego Klienta, proponujemy podczas pierwszej rozmowy podpisanie klauzuli poufności - stanowi to zabezpieczenie przed ujawnieniem idei, logiki działania serwisu oraz ustaleń poczynionych podczas rozmowy. Jesteśmy i chcemy być partnerami - obustronne zaufanie jest podstawą powodzenia przedsięwzięcia. Po zapoznaniu się z pomysłem organizujemy spotkanie naszego zespołu i ustalamy wszystkie kroki prowadzenia projektu. Klient otrzymuje od nas wykaz funkcjonalności, uporządkowany zgodnie z etapami tworzenia oraz wycenę czasowo-finansową. Po akceptacji podpisujemy umowę, która gwarantuje przeniesienie praw autorskich oraz rozpoczynamy pracę.

Makiety funkcjonalne

Podobnie jak w przypadku stron WWW przesyłamy makiety.

Jest ich jednak znacznie więcej ponieważ prezentujemy ścieżki przepływu po kluczowych elementach. Pozwala to wykluczyć niedomówienia i już na samym początku zmodyfikować poszczególne funkcje portalu. Wszystkie projekty prezentowane są za pośrednictwem naszego systemu, co pozwala zleceniodawcy na bieżące nanoszenie uwag oraz bezpieczeństwo przed nieautoryzowanym podglądem osób trzecich.

Wdrożenie programistyczne

Przechodząc do etapu prac programistycznych stosujemy wzorce projektowe dopasowane do wielkości zlecenia.

Podobnie jest z framework'ami, które nie tylko ułatwiają, ale i przyspieszają pracę. W zależności od wielkości i planowanego zasięgu portalu określamy i wdrażamy skalowalność serwisu. Pozwala to uniknąć problemów z przeciążeniem i zapewnia użytkownikom stały dostęp do wszystkich elementów serwisu.

Opieka nad projektem

Jesteśmy do dyspozycji.

Cały czas dbamy o serwis gwarantując jego stabilne działanie oraz szybką pomoc techniczną. Nasi Klienci czują się spokojni ponieważ zabezpieczamy wszystkie aspekty związane z wykonywanym projektem.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
 • Krosstech
 • Top Dietetyk
 • aCCCelerator
 • Compet
 • Nowy Subaru XV
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Dako
 • Lestello
 • Semilac Ireland