Twoja witryna

Jest pierwszym miejscem w sieci, w którym potencjalny klient szuka informacji na temat usług firmy! Czy Twoja strona WWW, jako najbardziej powszechny nośnik informacji, jest w pełni gotowa sprostać jego oczekiwaniom? Zadbaj o to, aby klient od pierwszej chwili zachwycił się wizerunkiem Twojej firmy. Postaw na minimalizm i estetyczny design, który pozwoli stworzyć jej stylowy i elegancki obraz.

Od chwili wdrożenia strony firma będzie się jednoznacznie z nią kojarzyć. Warto zatem wkroczyć na rynek wirtualny ze skuteczną i dopasowaną witryną, która zapewni promocję marki i w szybki oraz łatwy sposób dotrze do odpowiednio wyselekcjonowanych odbiorców. Posiadanie strony jest odzwierciedleniem istnienia naszego biznesu w wirtualnym świecie. Korzyści płynące z dobrze prosperującej strony są znaczne i występują na różnych płaszczyznach - od przedstawienia oferty, po budowanie świadomości marki.

Wyobrażasz sobie funkcjonowanie bez smartfona? Nie?

No właśnie... Twoi klienci również. Czy wiesz, że w 2016 roku liczba użytkowników korzystających z Internetu za pomocą urządzeń mobilnych przekroczyła 2 mld? Jaki związek ma to z Twoją firmą?

Przeglądanie stron internetowych za pomocą smartfonów, czy tabletów staje się coraz powszechniejsze, dlatego tak ważna jest ich przejrzystość, prostota i odpowiednie dopasowanie, które zapewni pełen komfort użytkowania. Nie pozwól by klienci, korzystający z tabletu lub smartfona, stracili cierpliwość i uciekli z Twojej strony, zanim ta zdąży się załadować. Problemy z nawigacją i czytelnością witryn niedostosowanych do małych ekranów, powodują utratę sporej części użytkowników, często potencjalnych klientów, co przekłada się na utratę zamówień, a w konsekwencji zysków.

Zadbaj o klienta mobilnego!

Coraz więcej klientów szuka informacji o usługach lub produktach za pomocą urządzeń mobilnych! Z analizy raportu Webcertain wynika, iż jest to około 20% użytkowników. Prawda, że sporo?

Na obecnym rynku, wśród mocnej konkurencji i wysokiej świadomości konsumentów, niewyobrażalne jest pominięcie tak istotnego kanału komunikacji z klientem. Szeroka gama urządzeń,  a także ich różnorodne rozdzielczości, skłaniają coraz więcej firm do zbudowania strony przy użyciu technologii RWD (Responsive Web Design). Dotychczas, aby strona wyświetlała się poprawnie, konieczne było zbudowanie osobnej wersji - dedykowanej tylko urządzeniom mobilnym. Obecnie, przez wzgląd na coraz lepszą jakość i wielkość rozdzielczości przenośnych urządzeń, jest to problematyczne, czasochłonne, a przede wszystkim pozbawione sensu. Tworzenie stron w technologii responsywnej jest najlepszym rozwiązaniem dla firm, które chcą mieć pewność, że ich strona internetowa dotrze do każdego klienta dopasowując się do jego ekranu.

Strony responsywne - Responsive Web Design

Idealne dopasowanie strony WWW do każdego urządzenia ma kluczowy wpływ na to jak klient ją odbiera. Jeśli jest zainteresowany Twoją ofertą, dojrzewając do zakupu bądź kontaktu, z pewnością przegląda ją wielokrotnie na różnych urządzeniach. Strony responsywne – automatycznie reagują na preferencje użytkownika i dopasowują się do rozmiaru okna urządzenia.

Coraz większa ilość sprzętu z ekranami o rozdzielczości dorównującej komputerom, przekonuje do tworzenia uniwersalnych witryn zbudowanych w technologii RWD, odchodząc od generowania osobnych projektów na urządzenia mobilne. Dzięki takiemu rozwiązaniu układ i treść naszej strony wyświetlane są poprawnie, przy zachowaniu wygody przeglądania, nie tylko w każdej rozdzielczości, ale także na różnych platformach oraz w różnych orientacjach smartfona, czy tabletu. Dzięki temu mamy pewność, że użytkownik wchodząc na naszą stronę internetową nie porzuci jej z powodu braku czytelności.

Automatyzm i elastyczność

Nie martw się o rozmiar ekranu, platformę oraz orientację urządzenia, za pomocą którego użytkownicy odwiedzają Twoją stronę. Responsive Web Design w oparciu między innymi o takie aspekty samoczynnie dopasowuje się do niego.

Technologia RWD powstała z myślą o osobach dążących do posiadania uniwersalnych serwisów, które będą potrafiły sprostać wysokim wymaganiom odbiorców. Automatyczne reagowanie na preferencje użytkownika, bez konieczności tworzenia kilku osobnych wersji serwisu, jest doskonałym rozwiązaniem dla firm ceniących rozwój techniki, dla których zadowolenie klienta stawiane jest na pierwszym miejscu.

Możlwość bezproblemowego korzystania z Twojej strony na każdym urządzeniu przenośnym z pewnością zaprocentuje oczekiwaną konwersją ze strony konsumenta.

Zalety strony responsywnej

Strona responsywna zalecana jest przez Google
Strona działa znacznie szybciej, bez obciążeń
Niższy współczynnik odrzuceń
Poprawa wyników SEO
Znacznie większa konwersja
To duża oszczędność kosztów

Wykonane analizy

Strona WWW jest Twoją wizytówką w sieci. Oprócz produktów i usług przedstawia wizje i idee firmy, jednocześnie zapadając w pamięć klienta.

Opierając się o podstawowe informacje zgromadzone za pomocą brief'a zadbamy o wykonanie profesjonalnej analizy, mającej na celu ocenę konkurencyjności firmy, weryfikację grona poszczególnych klientów, zbadanie wiodących usług i dominujących produktów.

Za pośrednictwem odpowiednio skonstruowanej strony zdobędziesz nowych klientów oraz odnajdziesz atrakcyjne oferty szerokiej współpracy. Wystarczy, że witryna utwierdzi odbiorców w przekonaniu o dynamicznym rozwoju Twojej firmy. Stanie się jej silnym atrybutem, z często aktualizującą się ofertą, rosnącą ilością odwiedzin i coraz szerszą rozpoznawalnością. Pamiętaj by Twoja strona WWW nie stała się martwym elementem. Odpowiednio prowadzona przyciągnie uwagę wielu konsumentów, którzy usatysfakcjonowani chętnie polecą firmę innym użytkownikom, co także spowoduje ich systematyczne napływanie do Waszej witryny.


Domena i serwer

W ramach realizacji zlecenia, przez pierwszy rok, za usługę utrzymania domeny i serwera nie zapłacisz ani złotówki (do 5GB)!

Minimum wymaganym do uruchomienia strony WWW są dwa elementy: domena (nasz fizyczny adres w sieci, np. teamsolution.pl) i hosting (czyli maszyna cały czas dostępna on-line, na której będzie umieszczona strona oraz poczta e-mail). Wszystkie te usługi są rejestrowane przez naszą firmę podczas poszczególnych etapów tworzenia serwisu.

Wszelkimi formalnościami związanymi z wykonywanym zleceniem zajmujemy się sami. Nasi klienci pełnią role decyzyjne, przy naszym pełnym wsparciu.

Poznanie naszych klientów

Atrakcyjna strona, utrzymana  w minimalistycznym tonie, wyróżniająca się na tle konkurencji, to pierwszy krok do sukcesu.

Tworzone przez nas strony nie są szablonowe! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby każdej firmy są różne. Z tego powodu kładziemy ogromny nacisk na skrupulatne poznanie naszego klienta. Rzeczowa rozmowa z klientami pomaga nam w przygotowaniu optymalnej koncepcji na unikatowe witryny. Gdy wszystkie nurtujące nas kwestie i pytania są jasne, a działalność wykonywana przez daną firmę nie kryje przed nami tajemnic, przechodzimy do działania!

Zaangażowanie płynące z pasji...

Zależy nam, aby każdy Zleceniodawca czuł zaangażowanie i pasję z jaką wykonujemy powierzone zadania, a także był otwarty na wszelkie sugestie i ciekawe rozwiązania.

Doceniamy wszelkie wskazówki oraz konstruktywną krytykę. Chcemy aby nasz Klient czuł się usatysfakcjonowany z realizacji swojego pomysłu, nie omieszkamy jednak zaproponować skuteczniejszych rozwiązań! Projektowanie stron WWW to nasza codzienność, dlatego zawsze chętnie służymy radą! Jednym z pierwszych kroków, od których proponujemy rozpocząć, jest stworzenie makiet funkcjonalnych. Mają one na celu przedstawienie elementów, które chcemy zawrzeć w projekcie, ich rozkładu i przepływu użytkowników. Na tym etapie pracujemy w skali szarości, następnie gdy mamy już zatwierdzone szkice przygotowujemy podstawowe kolory które będą używane w projekcie. Zagwarantuje to spójność wyglądu i podświadome kojarzenie firmy. W tej kwestii dużą rolę odgrywa również grafika, czyli m.in. wysokiej jakości zdjęcia i wirtualne wycieczki. W trakcie jej tworzenia współpracujemy z zaufanymi partnerami. W zależności od preferencji i potrzeb naszych klientów możemy wykonać profesjonalne wizualizacje 3D. Ważnym elementem, oprócz wyglądu strony, jest jej użyteczność - kierujemy się zaleceniami największych opracowań usability.

Naszym zadaniem jest dbałość o to, aby serwis był przyjazny dla klientów, a poruszanie się po nim było proste i intuicyjne.

Proces tworzenia strony

Nie uznajemy mechanicznych procesów tworzenia stron!

Etapy tworzenia stron nie zależą wyłącznie od wykonawcy. Na bieżąco rozmawiamy, a po uwzględnieniu wszelkich sugestii przesyłamy makietę strony WWW, która przedstawia w odpowiedni sposób rozmieszczone elementy znajdujące się w witrynie. By zagwarantować ład i sprawność w komunikacji oraz, aby żadna informacja nie została pominięta, umożliwiamy zapisanie w makiecie wszelkich uwag dotyczących projektu. Podczas realizacji dużych zleceń jest to bardzo ważne. Etap ten pozwala nam zamknąć kwestię ideologiczną projektu oraz rozkład poszczególnych modułów na stronie. Kolejnym krokiem jest przygotowanie layout'u dla każdego unikalnego widoku strony internetowej zgodnie z zaakceptowaną makietą. Ostatnim elementem jest kodowanie witryny oraz wdrożenie elementów interaktywnych. Proces pokazuje działające fragmenty serwisu, pozostaje jeszcze jeden element do wdrożenia - system zarządzania treścią.

System TS.CMS 5.0

CMS jest to system zarządzania treścią, który pozwala na dowolną edycję zawartości znajdującej się w witrynie.

Opierając się o nasz autorski system TS.CMS 5.0 zajmujemy się wdrożeniem programistycznym. Nie wspieramy darmowych systemów CMS! Posiadamy własny, gwarantujący bezpieczeństwo oraz zawierający funkcje przygotowane indywidualnie dla danego projektu. Nasz TS.CMS 5.0 jest wydajny i bardzo łatwy do przyswojenia - porównywalny z obsługą poczty e-mail. Budując system kierowaliśmy się maksymalnym minimalizmem i prostotą (większość elementów jest wykonanych techniką przeciągnij - upuść). Staraliśmy się dać ogrom możliwości podczas korzystania z systemu, jednocześnie nie przytłaczając użytkownika milionem opcji. Po ukończeniu tego etapu, prezentujemy Klientowi gotową w pełni funkcjonalną stronę dostępną pod tymczasowym adresem.

Ukończenie strony

Ostatnim etapem w realizacji projektu jest umieszczenie strony w sieci. Możemy założyć skrzynki pocztowe i skonfigurować pozostałe usługi. Przez cały czas świadczymy serwis gwarancyjny, który zapewnia fachową i szybką pomoc w przypadku problemu. Wykonane zlecenie jest w pełni kompatybilne z popularnymi przeglądarkami oraz zoptymalizowane zgodnie z zaleceniami W3C oraz Google PageSpeed.

Używamy najbardziej odpowiednich technologii dla danego projektu, zawsze starając się wybiegać w przyszłość.

Dla nas od stworzenia strony wszystko się zaczyna, a nie kończy.

Prawa autorskie

Stworzona strona jest własnością Klienta.

Opłata za wykonanie witryny jest jednorazowa (wdrożony system TS.CMS 5.0 będzie dożywotnio dzierżawiony), kosztami pozostałymi, które pojawią się rok po wykonaniu strony jest domena i serwer - więcej o nich można przeczytać tutaj.

Nasi Klienci

Zrealizowaliśmy już ponad 900 projektów, mieliśmy przyjemność pracować dla ponad 700 firm!

Nie kategoryzujemy ważności zleceń. Chcemy, aby każdy Klient czuł się wyjątkowy i usatysfakcjonowany z projektu, który nam powierzył. Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań w oparciu o doświadczenie i szczegółowo przeprowadzoną analizę potrzeb. Nigdy nie stawiamy naszych zleceniodawców przed faktem dokonanym - u nas można swobodnie decydować o kierunku i rozwoju projektu, a także dodatkowo otrzymać cenne wskazówki i fachową pomoc.

Wsparcie

Każdego dnia wyznaczamy sobie nowe cele!

Mając świadomość szybkości postępu, nasz zespół każdego dnia stawia sobie nowe wyzwania. Nie pozostawiamy Klientów z problemem, tłumacząc, że: "tego nie da się zrobić". To podstawowy czynnik, który nas wyróżnia. Dla nas od ukończenia strony wszystko się zaczyna, a nie kończy. Każdy może do nas zadzwonić i skonsultować wątpliwości. Kierujemy się jakością - nie ilością zleceń - dlatego mamy czas dla każdego.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
 • Smaki bez granic
 • Nowy Subaru XV
 • Studio51
 • Poznańska Palarnia Kawy Astra
 • Top Dietetyk
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Dako
 • Lestello
 • Semilac Ireland