Wyślij
zapytanie

Obsługa istniejących stron WWW

Zadbamy o wszystkie aspekty techniczne.

Zgodnie z Państwa życzeniem możemy przejąć stronę pod nasze skrzydła i zarządzać nią lub ją modyfikować. Wymaga to wcześniejszych ustaleń i analizy projektu, nad którym mamy objąć pieczę. Istotną kwestią jest czy strona będzie utrzymywana na naszych maszynach, czy pozostanie tak jak dotychczas u innego usługodawcy. Sporządzimy wykaz wszelkich informacji jakie są wymagane do wyceny i przejęcia opieki przez nas. Nie będzie to absolutnie wymagało od Państwa wiedzy technicznej, zajmiemy się kompleksowo obsługą tak, aby byli Państwo jak najmniej zaangażowani czasowo.

Audyt

Wielopłaszczyznowa weryfikacja.

Przejmując projekt musimy wykonać audyt - zostanie on później Państwu udostępniony i będzie zawierał istotne informacje, o jakości strony, użytej technologii, nieprawidłowościach, które należy szybko usunąć. Zweryfikujemy też jak Państwa strona jest widoczna pod różnymi urządzeniami/systemami oraz czy popularne wyszukiwarki internetowe dobrze zindeksowały treści.

Pomoc w optymalizacji

Poprawa skuteczności.

Wykonujemy na życzenie optymalizację serwisu oraz informujemy o głębokości zmian, jakie należy wprowadzić, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Wiemy, iż nie zawsze można bezkolizyjnie wprowadzić zmiany, dlatego wszystkie wątpliwości będą na bieżąco przekazywane. Zawrzemy także nasze sugestie, czy wprowadzone zmiany gruntownie wpłyną na jakość strony, aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji.

Opieka/migracja

Oferujemy migrację stron/sklepów/aplikacji dedykowanych/serwisów www, na nasze maszyny, o procesie przeniesienia i konkretnym harmonogramie będą Państwo poinformowani. Oczywiście dzięki utrzymywaniu usług u nas będziemy mieć większe możliwości opieki i wykrywania nieprawidłowości w działaniu. Dodatkowo będą Państwo zabezpieczeni kopiami zapasowymi całego serwisu do 14 dni wstecz, oraz supportem który czuwa 24h/dobę nad pracą serwerów.

Aktualizacja treści

Świeża jakość.

Możemy zaproponować zarządzanie nie tylko od strony technicznej, ale także merytorycznej serwisu. Jeśli potrzebują Państwo często modyfikować zawartość strony lub system CMS stwarza jakieś problemy, oferujemy pakiety aktualizacyjne. Zawierają one ilość zmian, jakie możemy wprowadzić w każdym z nich oraz orientacyjną ilość godzin webmastera przy aktualizacji materiałów.

Usługi programistyczne

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Jeśli istnieje potrzeba rozbudowy serwisu, również służymy pomocą - posiadamy programistów, którzy mogą wykonać dowolne zlecenie. Najpierw jednak przeprowadzimy małą analizę tego, co będzie wymagało zmian, następnie przeliczymy to na godziny i podeślemy wycenę do akceptacji.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
 • aCCCelerator
 • Gont Janosik
 • Mia Calnea
 • Euro-Fliz
 • BiTop
Zrób krok naprzód
Zapytaj o możliwość współpracy
+48 533 930 533

lub

Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Dako
 • Lestello
 • Semilac Ireland