Skuteczność

Dążymy do osiągnięcia zamierzonych celów.

Zaufanie Klientów świadczy o tym, iż podejmowane przez nas działania są skuteczne. Wiemy jak ważne jest, aby zlecenie, które realizujemy przyniosło oczekiwany efekt. Bardzo istotna jest tutaj świadomość klienta oraz jego otwartość na sugestie. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam podjąć odpowiednie działania w tym kierunku. Dobierając rozwiązania analizujemy wszelkie aspekty zlecenia tak, aby w pełni wykorzystać potencjał firmy klienta.

Jakość

Tę cechę traktujemy bardzo poważnie.

Jest nieodłącznym elementem każdego, zleconego nam projektu, pozwalając tworzyć nam trwałe rozwiązania. Wkładamy serce w to co robimy, dbamy o każdy szczegół - nawet hipotetycznie nieistotny. To, w jaki sposób klient jest prezentowany, zależy w dużej mierze od nas, dlatego też staramy się jak najlepiej poznać firmę i zaproponować najlepsze rozwiązania. Rzetelność naszych działań przekłada się również na terminowość - wiemy jak cenny jest czas w obecnym świecie.

Technologia

Rozwijamy się każdego dnia, poznając i tworząc rozwiązania nowoczesne i unikalne.

Pomimo ogromu nowości i ciągłemu rozwojowi branży, nie wyobrażamy sobie nie iść z duchem czasu. Najnowsze technologie nie stanowią dla nas barier, a tylko motywują do ciągłego udoskonalania i poszerzania wiedzy. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania z najwyższej półki przy zachowaniu wszelkich standardów i w rozsądnej cenie.

Innowacja

Lubimy nietypowe udoskonalenia.

Staramy się nie nadużywać tego słowa, a podkreślać nim nasze wyjątkowe pomysły. Jest ogrom firm, które tego nie potrafią zrozumieć i zgodnie z trendami panującymi w społeczeństwie nazywają każdy swój projekt innowacyjnym. Dla nas to symbol nowoczesnych, ponadczasowych i nietuzinkowych rozwiązań. Wartość ta nie tyczy się tylko wielkich projektów, czasami małe proste rozwiązanie potrafią zrewolucjonizować projekt.

Bezpieczeństwo

Nie stosujemy półśrodków i nie uznajemy kompromisu w tej kwestii.

Priorytetem jest, aby dane naszych klientów były bezpieczne. Wiemy jakim zaufaniem jesteśmy obdarzeni przez naszych klientów, którzy utrzymują u nas wszelkiego rodzaju usługi. Rozumiemy jak ważna jest prywatność i pewność, że dane nigdy nie ulegną zniszczeniu. Nad powierzonymi nam usługami stale czuwamy, a gdy sytuacja tego wymaga interweniujemy w kilka minut. Nie pozostawiamy klientów samych z problemem.

Cena

Nie zawyżamy cen, ale i nie wykonujemy zleceń na pograniczu opłacalności.

Dobre rozwiązania nie muszą być drogie jeśli wybierze się odpowiednią drogę, popartą fachową wiedzą. Zawsze wyceniamy zlecenia, przeliczając czas potrzebny do ich wykonania na godziny - szanujemy portfele naszych klientów. Prowadzimy uczciwą polityką cenową.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Krosstech
 • Top Dietetyk
 • aCCCelerator
 • Compet
Masz ochotę na współpracę?
Chciałbyś zrealizować z nami ciekawy projekt? Odezwij się,
a zrobimy wszystko aby sprostać oczekiwaniom.
Napisz do nas
+48 533 930 533
Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Dako
 • Lestello
 • Semilac Ireland