Responsywne Strony WWW

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i ambicji pokonujemy
przeszkody. Realizując responsywne strony www dla firm
pomagamy w wędrówce na szczyt. Pozwól nam stworzyć
profesjonalną stronę internetową dla Twojej firmy!
dowiedz się więcej
Wyślij
zapytanie

Jedna strona
wiele urządzeń

Czy wiesz jak prezentuje się Twoja witryna internetowa
na różnych rozdzielczościach ekranu?
Masz pewność, że strona jest responsywna, że dostosowuje się do poszczególnych urządzeń automatycznie,
zmieniając wielkość liter, obrazków itp.? Zweryfikujemy i pomożemy Ci stworzyć profesjonalną witrynę internetową od zera!
Wszystkie realizowane przez nas serwisy oparte są o najnowsze rozwiązania HTML/CSS, PHP i JS.
Tworzenie responsywnych stron internetowych wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie dbając o każdy szczegół.
Każdy realizowany projekt jest wyposażony w system CMS, który umożliwia zarządzanie treścią strony.

Tworzenie stron responsywnych
nie jest już przyszłością
– to teraźniejszość...

a dla nas codzienność!
 • 600
  responsywnych
  stron
 • 700
  zadowolonych
  Klientów
 • ^10k
  godzin
  doświadczenia
 • 350L
  wody
  w akwarium

Przejmij kontrolę
TS.CMS 5.0

Pasja połączona z wiedzą i chęcią stawiania czoła wyzwaniom sprawiła,
że dostarczamy naszym Klientom profesjonalnie dostosowane
do potrzeb usługi, w tym strony responsywne!


Nie chwalimy się często, jednak nasz autorski system CMS w pełni na to zasługuje. Łatwość obsługi
i zadowolenie klientów, którzy choć raz go testowali, daje nam sporą satysfakcję i motywację do
pracy. Jest to narzędzie, które różni się od darmowych silników typu Wordpress czy Joomla.
Nasz system jest znacznie szybszy, bezpieczniejszy i łatwiejszy w obsłudze. Zapytaj o darmową
wycenę realizacji firmowej strony internetowej. Cena oraz termin realizacji są uzależnione od
specyfikacji i oczekiwań klientów. Większość projektów realizujemy zdalnie, dlatego lokalizacja
Twojej firmy nie ma znaczenia. Obsługujemy klientów z Warszawy, Krakowa oraz z całego kraju.

Wysoka jakość

Tworzymy strony www oparte o najnowocześniejsze rozwiązania, charakteryzujące się wysoką jakością. Wszystkie projekty konsultowane są na każdym etapie realizacji. Aby proces tworzenia stron internetowych przebiegał sprawnie stworzyliśmy autorski system, który umożliwia klientom wgląd w realizowany projekt na każdym etapie współpracy. Przywiązujemy uwagę do szczegółów, aby każda strona była zrealizowana profesjonalnie.

Niestandardowe rozwiązania

Tworzymy projekty oparte o niestandardowe rozwiązania, począwszy od makiet funkcjonalnych, poprzez indywidualny projekt graficzny zawierający często identyfikację wizualną, a skończywszy na autorskim CMS charakteryzującym się dużą szybkością i niezawodnością. Dzięki temu masz pewność, że Twoja witryna będzie wyjątkowa oraz skuteczna, a także będzie wyróżniała się na tle konkurencji.

Relatywnie niska cena

Pomimo zastosowania lepszych i bardziej profesjonalnych rozwiązań cena realizacji strony www jest relatywnie niska. Oferujemy dwa warianty - pierwsza wersja bazuje na szablonie, a druga na autorskim projekcie graficznym. W obu wariantach wdrażamy nasz autorski system CMS. Wersja dedykowana zakłada stworzenie dodatkowo makiet funkcjonalnych często włącznie z identyfikacją wizualną.

RWD - Responsive Web Design

Każdy realizowany projekt jest w pełni przystosowany do wszelkich rozdzielczości i typów urządzeń. Warto dodać, że strony działają na aktualnych wersjach wszystkich przeglądarek. Dzięki temu masz pewność, że treść Twojej oferty będzie widoczna w odpowiedni i atrakcyjny sposób dla odwiedzających, którzy mogą być Twoimi potencjalnymi klientami. Gwarantujemy niezawodność pod każdym względem.

Dedykowane moduły

Opierając responsywne strony www na autorskim systemie CMS dajemy możliwość wdrażania niestandardowych rozwiązań, które byłyby niemożliwe do zastosowania przy korzystaniu z popularnych i ogólnodostępnych rozwiązań. Oferujemy realizację dowolnych nieszablonowych pomysłów, które znajdą się w specyfikacji projektu. Stworzymy i wdrożymy w Twój projekt wszelkie moduły i funkcjonalności niezależnie od stopnia skomplikowania.

Autorski CMS

Nasz system zarządzania treścią charakteryzuje się łatwością obsługi, szybkością działania, niezawodnością oraz bezpieczeństwem. Jest zaprojektowany tak, aby obsługa strony była łatwa i przyjemna, a każda zmiana mogła być zrealizowana bez ingerencji specjalisty. Możesz zarządzać treścią, tekstami oraz zdjęciami na zasadzie wypełniania lub edycji tekstu w prostym formularzu dostępnym po zalogowaniu się do systemu CMS.

Bezpieczne strony internetowe

Decydując się na system autorski minimalizujesz ryzyko zaatakowania strony przez złośliwe oprogramowanie lub inne czynniki zewnętrzne. Jest to jedna z podstawowych zalet oprogramowania dedykowanego. Opieranie się na opensourceowych rozwiązaniach jest nie tylko ryzykowne, ale również nie pozwala na pełną kontrolę nad działaniem i funkcjonalnością wszystkich modułów zastosowanych w obrębie Twojej witryny.

Szybkość działania

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na doświadczenia odwiedzających Twoją stronę jest szybkość działania. Realizując responsywne strony www dbamy o to, aby każdy moduł był napisany optymalnie. Dzięki temu uzyskujemy najkrótsze czasy ładowania strony internetowej. To z kolei przekłada się na obniżenie współczynnika odrzuceń oraz podniesienie ilości odwiedzonych podstron i współczynnika konwersji.

Optymalizacja pod kątem SEO

Jednym z elementów naszej oferty jest optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych. Tworzone witryny są przystosowanie pod pozycjonowanie, optymalne w kontekście konfiguracji meta tagów, danych strukturalnych, nagłówków i wielu innych elementów. Funkcjonalności naszego CMS ułatwiają osiągnięcie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania Google co jest kluczowe w drodze do sukcesu.
Udostępniamy wersję demonstracyjną naszego systemu. Pozwala ona na przetestowanie podstawowych funkcji oraz intuicyjności obsługi. Należy zaznaczyć, że istnieje możliwość rozszerzenia o dodatkowe moduły i funkcje oraz zastosowania niestandardowych rozwiązań. Realizowane projekty są przyjazne w kontekście SEO, optymalne pod kątem reklamy w Google, w tym zarówno kampanii Adwords w sieci wyszukiwania jak i sieci reklamowej.
Skorzystaj z oferty Team Solution. Responsywne strony www dla firm stworzone przez Team Solution robią różnicę. Zapytaj już dziś o darmową ofertę na realizację strony!
Zrób krok naprzód
Zapytaj o możliwość współpracy
+48 533 930 533

lub

Sprawdź nasz bagaż...

...doświadczeń. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów,
nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!

Masz ochotę na współpracę?

Chciałbyś zrealizować z nami ciekawy projekt? Odezwij się,
a zrobimy wszystko aby sprostać oczekiwaniom.
Napisz do nas
+48 533 930 533

Zaufali nam i się nie zawiedli