Nowoczesne Responsywne Strony Internetowe dla Firm

Oferujemy projektowanie oraz realizację responsywnych stron www dla firm. Stosujemy nowoczesne, ale zarazem sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Pozwól nam stworzyć profesjonalną witrynę internetową dla Twojej firmy.
dowiedz się więcej

Co to znaczy, że
strona jest responsywna?

RWD, czyli Responsive Web Design oznacza, że informacje zawarte w witrynie będą widoczne na wszystkich rozdzielczościach ekranu. Niezależnie od tego, czy potencjalny klient korzysta z telefonu komórkowego, tabletu, laptopa czy innego urządzenia.
Można powiedzieć, że strona jest uniwersalna, automatycznie dopasuje się do wielkości ekranu. Zostanie wyświetlona tak, aby użytkownik mógł korzystać z pełnej funkcjonalności. Informacje zawarte na stronie dopasują się do każdego rozmiaru ekranu automatycznie zmieniając wielkość liter, obrazków itp. W praktyce masz pewność, że nie utracisz klientów korzystających z niestandardowych urządzeń.

Wszystkie realizowane przez nas serwisy oparte są o najnowsze rozwiązania HTML, CSS, PHP i JS. Projekty wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie dbając o każdy szczegół. Każda tworzona strona www jest wyposażona w system CMS, który umożliwia zarządzanie treścią strony.

Jak sprawdzić czy witryna jest RWD?

Responsywność strony można sprawdzić przeprowadzając prosty test za pomocą darmowego narzędzia Google. Zachęcamy do weryfikacji tutaj - w ciągu kilku sekund możesz sprawdzić czy Twoja witryna poradzi sobie w dobie “mobile first index” w Google.

Co wybrać: AMP czy RWD?

AMP (Accelerated Mobile Pages) - jest alternatywą dla RWD, czyli dla stron responsywnych, uniwersalnych pod kątem rodzaju i wielkości urządzenia. AMP to projekt Google, który umożliwia szybsze ładowanie stron mobilnych. Kluczem jest zastosowanie odpowiedniej składni i znaczników w kodzie html. Dzięki czemu strona będzie nie tylko działać znacznie szybciej, ale również zostanie wyposażona w dodatkową ikonę kiedy pojawi się w wynikach wyszukiwania Google. To z kolei przekłada się na poprawienie współczynnika CTR i lepsze pozycje wartościowych słów kluczowych. Zastosowanie AMP nie jest możliwe w każdym przypadku. Chcemy jednak podkreślić, że doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Tworzenie stron responsywnych

to dla nas codzienność!
 • 600
  responsywnych
  stron
 • 700
  zadowolonych
  Klientów
 • ^10k
  godzin
  doświadczenia
 • 350L
  wody
  w akwarium

System Zarządzania Treścią
TS.CMS 6.0

Pasja połączona z wiedzą i chęcią stawiania czoła wyzwaniom sprawiła, że dostarczamy naszym Klientom nowoczesne usługi dostosowane do potrzeb i oczekiwań!

Nasze realizacje są oparte o autorski system CMS, który umożliwia zarządzanie treścią strony bez znajomości kodu html oraz css. Administracja treścią odbywa się poprzez proste i intuicyjne formularze. Oferujemy udostępnienie TS.CMS 5.0 do testów, abyście mogli przekonać się na własnej skórze jak łatwe jest zarządzanie realizacjami Team Solution. Nasze narzędzie różni się od darmowych silników typu Wordpress czy Joomla.

System jest znacznie szybszy, bezpieczniejszy i łatwiejszy w obsłudze.
Warto dodać, że wszystkie responsywne strony www projektowane przez Team Solution są wyposażone w CMS, aby zapewnić klientom najwyższą jakość usług w relatywnie niskiej cenie.

Cennik 2019 oraz terminy realizacji

Cena oraz termin realizacji są uzależnione od specyfikacji, stopnia skomplikowania projektu i oczekiwań klientów. Warto wspomnieć, że ilość treści czy zakładek nie wpływa na cenę strony www, ponieważ nasz system zarządzania treścią umożliwia dodanie nieograniczonej liczby podstron bez ingerencji specjalisty. Pracujemy zdalnie, dlatego lokalizacja Twojej firmy nie ma znaczenia.

Interaktywna strona internetowa - współczesne wzorce

Tworzenie stron WWW gdzie każdy element animował podczas przeglądania witryny już dawno minął. Pomimo początkowo masowego stosowania takich praktyk twórcy na szczęście dostrzegli zmęczenie użytkownika. To spowodowało poszukiwanie przystępniejszej formy - interakcji zamiast powtarzalnych efektów. Wkładamy dużo energii aby strony internetowe były przyjazne pod względem UX. Web design ewoluuje na przestrzeni lat bardzo szybko, stale poszukujemy rozwiązań które pozwolą klientom wyprzedzić swoją konkurencję.

Najwyższa jakość

Tworząc responsywne strony internetowe dla firm opieramy je o najnowocześniejsze rozwiązania, charakteryzujące się wysoką jakością. Przywiązujemy uwagę do stosowania najnowocześniejszych, ale zarazem sprawdzonych rozwiązań. Gwarantujemy najwyższą jakość w bardzo konkurencyjnych cenach. W trakcje realizacji projektu poznajemy ofertę klienta, konsultujemy zastosowane rozwiązania. Udostępniamy również tutorial (kurs), który pozwoli zapoznać się z naszym narzędziem do zarządzania treścią. Aby proces tworzenia stron internetowych przebiegał sprawnie stworzyliśmy autorski system, który umożliwia klientom wgląd w realizowany projekt oraz konsultację poszczególnych jego elementów na każdym etapie współpracy. Przywiązujemy uwagę do szczegółów. Jesteśmy profesjonalistami.

Niestandardowe rozwiązania

Tworzymy projekty oparte o niestandardowe rozwiązania, począwszy od makiet funkcjonalnych, poprzez indywidualny projekt graficzny zawierający często identyfikację wizualną, a skończywszy na autorskim CMS charakteryzującym się dużą szybkością i niezawodnością. Dzięki temu masz pewność, że Twoja witryna będzie wyjątkowa oraz skuteczna, a także będzie wyróżniała się na tle konkurencji. Zachęcamy do sprawdzenia naszego portfolio, gdzie znajdziecie przykłady wdrożonych projektów z wielu branż.

Relatywnie niska cena

Pomimo zastosowania najlepszych i najbardziej profesjonalnych rozwiązań ceny naszych usług są relatywnie niskie. Oferujemy dwa warianty - pierwsza wersja bazuje na gotowym szablonie graficznym. Szablon jest wybierany przez klienta spośród setek tysięcy dostępnych propozycji. Druga opcja opiera się o autorski projekt graficzny. Wersja dedykowana zakłada stworzenie dodatkowo makiet funkcjonalnych często włącznie z identyfikacją wizualną. W obu wariantach wdrażamy nasz system CMS, projekty są w pełni responsywne, oparte o najnowsze rozwiązania: html, css, js.

RWD - Responsive Web Design

Każdy realizowany projekt jest w pełni przystosowany do wszelkich rozdzielczości i typów urządzeń. Warto dodać, że strony działają na aktualnych wersjach wszystkich przeglądarek. Dzięki temu masz pewność, że treść Twojej oferty będzie widoczna w odpowiedni i atrakcyjny sposób dla odwiedzających, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. Gwarantujemy niezawodność pod każdym względem.

Dedykowane moduły

Opierając projekty na autorskim systemie CMS dajemy możliwość wdrażania niestandardowych rozwiązań, które byłyby niemożliwe do zastosowania przy korzystaniu z popularnych i ogólnodostępnych rozwiązań typu Wordpress czy Joomla. Oferujemy realizację dowolnych nieszablonowych pomysłów i funkcjonalności, które znajdą się w specyfikacji projektu. Stworzymy i wdrożymy w Twój projekt wszelkie moduły i funkcje niezależnie od stopnia skomplikowania.

Autorski CMS

Nasz system zarządzania treścią charakteryzuje się łatwością obsługi, szybkością działania, niezawodnością oraz bezpieczeństwem. Jest zaprojektowany tak, aby zarządzanie contentem strony było łatwe i przyjemne, a każda zmiana mogła być zrealizowana bez ingerencji specjalisty. Możesz zarządzać tekstami, zdjęciami czy komentarzami na blogu na zasadzie wypełniania lub edycji tekstu w prostych formularzach dostępnych po zalogowaniu do systemu CMS.

Bezpieczeństwo

Podejmując decyzję o stworzeniu naszego autorskiego systemu postawiliśmy nie tylko na funkcjonalność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność. Główną wadą standardowych rozwiązań opartych na przykład na Wordpress są luki w oprogramowaniu, konieczność instalowania dodatkowych wtyczek i ciągłych aktualizacji. Nawet jeżeli zadbasz o wszystkie powyższe elementy to nie uda się wyeliminować wszystkich zagrożeń wynikających z korzystania z produktu opensource. Decydując się na sprawdzony system autorski minimalizujesz ryzyko uszkodzenia strony przez czynniki zewnętrzne i gwarantujesz sobie spokój i stabilność. Jest to jedna z podstawowych zalet oprogramowania dedykowanego. Opieranie się na rozwiązaniu typu opensource (w tym Joomla i Wordpress) rezygnujesz z pełnej kontroli nad działaniem i funkcjonalnością modułów zastosowanych w obrębie Twojej witryny.

Szybkość działania

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na doświadczenia odwiedzających Twoją stronę jest szybkość działania. Tworzenie responsywnych stron internetowych wymusza na nas zwrócenie uwagi na każdy szczegół, aby wszystkie moduły były zakodowane optymalnie. Dzięki temu uzyskujemy najkrótsze czasy ładowania strony www. To z kolei przekłada się na obniżenie współczynnika odrzuceń oraz podniesienie ilości odwiedzonych podstron i współczynnika konwersji. Można to zweryfikować za pośrednictwem narzędzi typu Google Analytics lub Google Tag Manager, które możemy wdrożyć do Państwa witryny.

Optymalizacja pod kątem SEO

Pozycjonowanie i optymalizacja są jednym z podstawowych elementów naszej oferty. Tworzone witryny są w pełni przystosowanie pod pozycjonowanie. Pozwalają na swobodną optymalizację i konfigurację meta tagów, danych strukturalnych, nagłówków i wielu innych elementów. Funkcjonalności naszego CMS ułatwiają osiągnięcie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania Google co jest kluczowe dla rozwoju Twojej firmy.

Jak przerobić stronę na responsywną?

Niestety w wielu przypadkach przerobienie witryny na RWD jest nieopłacalne. Analiza i modyfikacja kodu oraz grafiki strony może być bardziej czasochłonna niż zaprojektowanie i stworzenie profesjonalnej strony internetowej od podstaw, dlatego w większości przypadków bardziej opłacalna jest realizacja nowej witryny. Tym bardziej, jeżeli weźmiemy pod uwagę nasz cennik. Realizacja nowej responsywnej witryny RWD gwarantuje więcej możliwości, nowoczesny design oraz najlepszą funkcjonalność w niskiej cenie.

Udostępniamy wersję demonstracyjną naszego systemu. Pozwala ona na przetestowanie podstawowych funkcji oraz intuicyjności obsługi. Należy zaznaczyć, że istnieje możliwość rozszerzenia o dodatkowe moduły i funkcje oraz zastosowania niestandardowych rozwiązań. Realizowane projekty są przyjazne w kontekście SEO, optymalne pod kątem reklamy w Google, w tym zarówno kampanii Adwords w sieci wyszukiwania jak i sieci reklamowej.
Skorzystaj z oferty Team Solution. Responsywne strony www dla firm stworzone przez Team Solution robią różnicę. Zapytaj już dziś o darmową ofertę na realizację strony!
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
 • Compet
 • Top Dietetyk
 • Faber Test
 • Mia Calnea
 • aCCCelerator
Masz ochotę na współpracę?
Chciałbyś zrealizować z nami ciekawy projekt? Odezwij się,
a zrobimy wszystko aby sprostać oczekiwaniom.
Napisz do nas
+48 533 930 533
Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Dako
 • Lestello
 • Semilac Ireland