Bez SEO ani rusz!

Aż 85% użytkowników przegląda tylko pierwszą i drugą stronę w wynikach wyszukiwania, nie biorąc pod uwagę pozostałych wyników...

Pozycjonowanie jest nieodłącznym elementem posiadania strony WWW, a przynajmniej powinno nim być. Bez pierwszych pozycji w Google wykonany serwis nie będzie miał dużej ilości odwiedzin, a co za tym idzie - nie przyniesie zamierzonego efektu. A przecież, gdy chcemy aby nasza firma zaistniała w sieci dbamy o to, aby dotrzeć do jak największej liczby użytkowników, na których nam zależy. Przy połączeniu profesjonalnie wykonanej strony + dobrze zrealizowanego pozycjonowania sukces jest niemal pewny. Jeśli zadbamy o wysoką pozycję naszej firmy będziemy mogli liczyć na satysfakcjonujące zyski oraz rozpoznawalność.

Wzrost ruchu

Zainwestuj w największy potencjał marketingowy jaki oferuje teraz rynek!

Częstotliwość z jaką korzystają internauci z wyszukiwarki Google uświadamia jak ważne jest istnienie w tym segmencie sieci. Konkurencja jest jednak spora, wysoka ranga jakości informacji, które można znaleźć w sieci egzekwuje od nas dążenie do najwyższego poziomu. Niestety, nawet najbardziej ciekawe i merytoryczne treści nie przyciągną zainteresowania, jeśli nie będą widoczne ani wyszukiwane w pierwszej kolejności.

White SEO

Trzymamy się wysokich standardów!

Stosujemy wyłącznie dozwolone metody pozycjonowania, czyli tzw. White SEO.  Doskonale wiemy jak wiele mogą zdziałać aktualizacje algorytmów. Liczne kary nałożone przez Google wprowadziły ogromne zamieszanie i poszukiwanie nowych firm pozycjonujących, które wykazały się rozsądkiem w podejmowanych działaniach w zakresie pozycjonowania. Końca aktualizacji nie widać, dlatego też nie ryzykujemy - dobro naszego klienta jest dla nas najważniejsze i nie dopuszczamy myśli, iż moglibyśmy doprowadzić do degradacji domeny. Codziennie czuwamy nad pozycjami i skrupulatnie przygotowujemy kolejne plany do realizacji.

Pozycjonowanie a marketing

Wyłącznie konsekwentne działania przyniosą sukces marketingowy, a w rezultacie sprzedażowy!

By osiągnąć zamierzone rezultaty musimy rozsądnie podejść do tematu pozycjonowania. W pierwszej kolejności zwracamy uwagę na wysoką jakość strony WWW, zwiększając jej przydatność dla użytkowników i rozbudowując content. W przemyślany sposób dostosowujemy treści w witrynie, aby jak najbardziej zwiększyć naszą widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki naszemu doświadczeniu, chętnie doradzamy również jakie rozwiązania i udogodnienia na stronie WWW warto wprowadzić, by sprostać wymaganiom konsumentów i zadbać o marketing na każdej płaszczyźnie.

Audyt strony WWW

Pełna analiza historii i jakości witryny.

Przed przystąpieniem do wyceny i propozycji słów kluczowych wykonujemy audyt strony. Ten etap jest bardzo ważny, ponieważ często klienci są nieświadomi, co wcześniej działo się z ich witryną oraz jakiej jest jakości. Podczas takiej analizy strony zwracamy uwagę na następujące elementy: historia domeny, poprzednie strony, ilość zindeksowanych podstron, liczba linków, optymalizacja pod kątem danych słów kluczowych, weryfikacja podłączonych statystyk i ich analiza, nagłówki i przekierowania, poprawność wyświetlania strony pod popularnymi przeglądarkami, a także metatagi. Następnie weryfikujemy, czy witryna posiada nałożone kary od Google (filtr algorytmiczny, ręczny) i przygotowujemy raport.

Podpisanie umowy

Obustronne poczucie bezpieczeństwa.

Ponieważ pozycjonowanie to tytaniczna praca, biorąc pod uwagę zwłaszcza częste aktualizacje Google, nie rozpoczynamy pracy bez podpisania umowy. Gwarantuje nam ona wynagrodzenie adekwatne do pracy, listę fraz i adres jaki pozycjonujemy. Jedyna restrykcja, jaka jest zawarta w umowie to okres wypowiedzenia - 1 miesiąc. Daje ona Państwu gwarancję odpowiedniej jakości wykonywanej przez nas pracy, a także bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
 • Mia Calnea
 • Krosstech
 • Instytut Spraw Publicznych
 • Compet
 • Studio51
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Dako
 • Lestello
 • Semilac Ireland