Obsługa istniejących stron WWW

Zadbamy o wszystkie aspekty techniczne.

Zgodnie z Państwa życzeniem możemy przejąć stronę pod nasze skrzydła i zarządzać nią lub ją modyfikować. Wymaga to wcześniejszych ustaleń i analizy projektu, nad którym mamy objąć pieczę. Istotną kwestią jest czy strona będzie utrzymywana na naszych maszynach, czy pozostanie tak jak dotychczas u innego usługodawcy. Sporządzimy wykaz wszelkich informacji jakie są wymagane do wyceny i przejęcia opieki przez nas. Nie będzie to absolutnie wymagało od Państwa wiedzy technicznej, zajmiemy się kompleksowo obsługą tak, aby byli Państwo jak najmniej zaangażowani czasowo.

Audyt

Wielopłaszczyznowa weryfikacja.

Przejmując projekt musimy wykonać audyt - zostanie on później Państwu udostępniony i będzie zawierał istotne informacje, o jakości strony, użytej technologii, nieprawidłowościach, które należy szybko usunąć. Zweryfikujemy też jak Państwa strona jest widoczna pod różnymi urządzeniami/systemami oraz czy popularne wyszukiwarki internetowe dobrze zindeksowały treści.

Pomoc w optymalizacji

Poprawa skuteczności.

Wykonujemy na życzenie optymalizację serwisu oraz informujemy o głębokości zmian, jakie należy wprowadzić, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Wiemy, iż nie zawsze można bezkolizyjnie wprowadzić zmiany, dlatego wszystkie wątpliwości będą na bieżąco przekazywane. Zawrzemy także nasze sugestie, czy wprowadzone zmiany gruntownie wpłyną na jakość strony, aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji.

Opieka/migracja

Oferujemy migrację stron/sklepów/aplikacji dedykowanych/serwisów www, na nasze maszyny, o procesie przeniesienia i konkretnym harmonogramie będą Państwo poinformowani. Oczywiście dzięki utrzymywaniu usług u nas będziemy mieć większe możliwości opieki i wykrywania nieprawidłowości w działaniu. Dodatkowo będą Państwo zabezpieczeni kopiami zapasowymi całego serwisu do 14 dni wstecz, oraz supportem który czuwa 24h/dobę nad pracą serwerów.

Aktualizacja treści

Świeża jakość.

Możemy zaproponować zarządzanie nie tylko od strony technicznej, ale także merytorycznej serwisu. Jeśli potrzebują Państwo często modyfikować zawartość strony lub system CMS stwarza jakieś problemy, oferujemy pakiety aktualizacyjne. Zawierają one ilość zmian, jakie możemy wprowadzić w każdym z nich oraz orientacyjną ilość godzin webmastera przy aktualizacji materiałów.

Usługi programistyczne

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Jeśli istnieje potrzeba rozbudowy serwisu, również służymy pomocą - posiadamy programistów, którzy mogą wykonać dowolne zlecenie. Najpierw jednak przeprowadzimy małą analizę tego, co będzie wymagało zmian, następnie przeliczymy to na godziny i podeślemy wycenę do akceptacji.

Hosting i domena

Elementy niezbędne.

Minimum wymaganym do uruchomienia strony WWW są dwa elementy: domena (nasz fizyczny adres w sieci, np. teamsolution.pl) i hosting (maszyna dostępna cały czas on-line, w której będzie umieszczona strona oraz poczta e-mail). Wszystkie te usługi są rejestrowane przez naszą firmę podczas poszczególnych etapów tworzenia strony WWW.

Pierwszy rok usług (domeny i serwera) jest za darmo (do 5GB) - w ramach wykonywanego zlecenia. Klient ma rolę wyłącznie decyzyjną, wszelkimi formalnościami związanymi z wykonywaniem zleceniem zajmujemy się sami.

Jaki hosting oferujemy?

Bezpieczeństwo i wygoda.

Oferujemy hosting inny niż wszystkie - nie usłyszą Państwo od nas, że danej rzeczy nie można wykonać. Nie podchodzimy do realizacji tej usługi jak do zamkniętej puszki, wszystkie ustawienia zależą od woli administratora. Jesteśmy w stanie stworzyć nawet bardzo nietypową konfigurację. Można z nami skonsultować zamierzone działania, a my postaramy się pomóc. Doradzamy w zakresie doboru serwera, a także zajmujemy się jego obsługą - tak jest bezpieczniej i wygodniej dla Państwa.

Doświadczenie

Gwarancja zadowolenia.

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi partnerami, istniejącymi na rynku blisko 20 lat. Mamy świadomość jak ważna jest stabilność i bezpieczeństwo, dlatego usługa ta ma dla nas szczególne znaczenie. Serwery i łącza utrzymywane są w najlepszym DataCenter w kraju (ATMAN), co daje gwarancję nieprzerwanego dostępu i szybkiej reakcji w przypadku usuwania usterek.

Wyjątkowa polityka cenowa (skalowalność)

Dostosowane do potrzeb.

Posiadamy różnorodne pakiety typowego shared hostingu, którego ceny są optymalne. Posiadają państwo pełen komfort ponieważ obsługujemy go jak serwer hybrydowy. W każdej chwili istnieje możliwość zmiany na wyższy bądź niższy pakiet usług - jeśli będą Państwo blisko granicy poinformujemy o możliwych zmianach, tak aby usługi były jak najbardziej wydajne i korzystne cenowo. Z roku na rok staramy się przygotować korzystną ofertę na hosting www i pocztę e-mail.

Profesjonalna poczta

Bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

W ramach każdego z pakietów oferujemy profesjonalną pocztę, zabezpieczoną przed spamem i zawierającą nowoczesny organizer. Dostęp do poczty poprzez przeglądarkę zawiera wszystkie potrzebne funkcje, aby wydajnie nią zarządzać. Sam system pocztowy jest aktualizowany i w pełni bezpieczny. Natomiast responsywność, którą posiada ułatwia korzystanie na różnych typach urządzeń.

Backupy i support

Niezagrożone przechowywanie danych.

Codziennie rano wykonujemy kopie zapasowe (plików, baz danych, poczty), dzięki temu mają Państwo pewność, iż nie utracą ważnych danych. Mamy możliwość przywrócenia dowolnej kopii 14 dni wstecz - oznacza to, że nawet przypadkowo usunięte dane możemy bez większych problemów odzyskać. Wszystkie ważne aktualizacje, które należy przeprowadzić staramy się wykonywać tak aby były niezauważalne dla użytkownika (godziny nocne lub zerowe obciążenie serwera).

Pewny dostawca usług

Jesteśmy do dyspozycji.

Decydując się na nasz hosting zyskują Państwo nie tylko pewność, iż cały czas ktoś czuwa nad poprawnym działaniem serwerów, ale także pomoc i doradztwo w każdej kwestii związanej z hostingiem. Zajmujemy się kompleksowo wszystkimi usługami. Przeniesienie serwera od innego dostawcy nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.
Przykłady realizacji
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • aCCCelerator
 • Compet
 • Faber Test
 • Abstraxi Design
Wyślij zapytanie

Zrób krok naprzód

Zapytaj o współpracę
Zaufali nam i się nie zawiedli
 • Subaru Polska
 • CCC
 • Blachotrapez
 • Bank Spółdzielczy w Limanowej
 • Dako
 • Lestello
 • Semilac Ireland