Wyślij
zapytanie

FanPage

Realizacja określonych celów.

Profil firmowy na Facebook'u to bardzo często pierwsze miejsce, w którym konsumenci szukają informacji na temat produktów lub usług. Niejednokrotnie wdają się w dyskusję, wymieniając komentarze i opinie na temat produktów. Warto ich do tego zachęcać ciekawą treścią wpisów - tak aby grono osób, które lubią profil stale rosło. Interesujące posty wzbudzają zainteresowanie i budują świadomość naszej marki, a także zapadają w pamięci odbiorców. Jednak tylko spójne i przemyślane działania mogą przynieść sukces marketingowy.

Założenie/modernizacja

Prowadzenie fanpage'a to już konieczność!

Większość użytkowników nie wyobraża już sobie braku możliwości kontaktu z firmą za pomocą Facebook'a. Przyzwyczajeni do łatwości zdobywania informacji o produktach bądź usługach, bezpośrednio z tego portalu społecznościowego, chętnie go odwiedzają i sugerują się zamieszczonymi tam treściami. Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie i podążająca za nieustannie zmieniającymi się trendami, profesjonalnie zmodernizujemy dla Państwa fanpage lub stworzymy go od podstaw.  Dodatkowo będziemy go optymalizować , aby zainteresowani klienci bez problemu mogli na niego natrafić.

Odpowiednia strategia

Co jest najważniejsze?

Publikując treści w mediach społecznościowych chcemy osiągnąć określony cel firmy. W pierwszej kolejności musimy zadbać o wizualną spójność, by profil prezentował się przejrzyście, zrozumiale i ciekawie. Odpowiednio dobrana kolorystyka, praktykowanie standardów jakości fanpage'a i atrakcyjne treści gwarantują nam stworzenie poprawnej relacji z odbiorcami. Prowadzenie fanpage pomaga również w budowaniu korzystnego wizerunku firmy podnosząc jej prestiż. Promocja w mediach społecznościowych bardzo często może skutecznie wspomóc inne zabiegi marketingowe, te w Internecie lub poza nim.


Aby strategia przynosiła oczekiwane rezultaty i osiągała wyznaczone cele, musi być w sposób kompetentny i systematyczny wdrażana. Tylko wtedy zaobserwujemy postępy bądź konieczność ewentualnej korekty.

Co osiągamy?

Odpowiednia strategia = realne efekty

Wdrażając odpowiednią koncepcję na prowadzenie profilu firmowego koncentrujemy się na realizacji konkretnych zamiarów. Jednym z nich niezaprzeczalnie jest umocnienie rozpoznawalności firmy, a także zwiększanie ilości zainteresowanych użytkowników, jednocześnie zaangażowanych i wchodzących w interakcję. Bardzo często zaciekawieni i zadowoleni konsumenci polecają firmę swoim znajomym. Dzięki temu możemy osiągnąć realny wzrost sprzedaży i maksymalizować swoje zyski.

Facebook, a strona WWW

Zwiększ ruch w swojej witrynie dzięki skutecznemu fanpage'owi.

Z całą pewnością zależy Państwu na tym, aby poczynania marketingowe w mediach społecznościowych przekładały się na bezpośrednią sprzedaż. W ramach oferty umieścimy na stronie WWW Państwa firmy niezbędne znaczniki, które umożliwią korzystanie z profesjonalnych narzędzi, pomocnych przy analizie profilu oraz skuteczniejszej optymalizacji reklam. Dodatkowo zintegrujemy Państwa witrynę ze wszystkimi kontami w social media, a ponad to ulokujemy w niej widget fanpage, po to aby każdy odwiedzający miał możliwość szybkiego polubienia profilu, a tym samym łatwego dostępu do nowych informacji, ofert lub promocji. Takie udogodnienie dla klienta z pewnością przełoży się na wyniki sprzedażowe.

Co przyciągnie fanów?

Treść

Zadbamy o interesującą zawartość postów. Będzie merytorycznie, ale i wesoło. Lubimy, gdy nasze posty intrygują i zachęcają do dyskusji.

Grafika i filmy

Ludzie to wzrokowcy. Dopilnujemy, aby oprawa wizualna profilu przyciągała spojrzenia i skłaniała do interakcji.

Konkursy

Wiemy co lubią internauci. Możliwość wygrana nawet niewielkiej nagrody może zaprocentować zaangażowaniem i przyciągnąć nowych odbiorców.

Komentarze

Istotne jest aby dbać o fanów i zacieśniać z nimi więzi. Dlatego nie pozostawiamy ich pytań bez odpowiedzi. Szybka reakcja na komentarz ma wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku Państwa firmy.

Regularne wpisy

Atrakcyjne wpisy bezpośrednio przekładają się na sprzedaż produktów lub usług.

Aby tworzyć mocny wizerunek firmy oraz zachować świeżość, należy konsekwentnie angażować użytkowników oraz przyciągać nowych fanów, poprzez regularne umieszczanie wpisów. W naszej ofercie zapewniamy 15 postów na miesiąc lub proporcjonalnie mniejszą ilość w zależności od wybranego pakietu. Optymalnie zalecamy publikację wpisów co dwa dni.

Action plany i raporty

Chcemy, aby mieli Państwo świadomość umieszczanych na fanpage'u treści.

Bardzo cenimy sobie zdanie naszych klientów, dlatego co miesiąc przedstawiamy Państwu listę wpisów jakie zamierzamy umieścić na profilu. Chętnie słuchamy sugestii i uwag! Pod koniec każdego miesiąca przygotowujemy raport, który informuje Państwa o efektach pracy, a także jakości oraz ilości umieszczanych wpisów. Obserwując te dane, często podpowiadamy co należałoby zmienić, by polepszyć skuteczność.

Optymalizacja reklamy

Zbieranie zaangażowania fanów.

Konsultujemy z Państwem wszelkie wytyczne odnoszące się do budżetu reklamowego, którego obsługa zawarta jest w naszej ofercie. Stosuje się go po to, by osiągnąć jak najwyższe zaangażowanie ze strony fanów, którzy aktywnie poszukują informacji o Państwa firmie, produktach lub usługach. Budżet reklamowy wspomaga rozwój fanpage'a, a także mobilizuje fanów do aktywności. Jako profesjonaliści zadbamy, by kampanie reklamowe przeprowadzane w ramach budżetu mi.in. zwiększały rozpoznawalność Państwa marki bądź zrzeszały nowych obserwatorów. 

W ramach oferty przeprowadzamy optymalizację raz w tygodniu.

Przykłady realizacji

Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, nie o liczby jednak chodzi - a o relacje partnerską i sukces w działaniu!
Zachęcamy do sprawdzenia kilku wybranych realizacji. Każdy przykład jest oparty o nasz system CMS:
 • Michor Handmade Wooden Bathtubs
 • Skalski
 • Kameralna Restauracja
 • 4exPirate
 • Loft44
Zrób krok naprzód
Zapytaj o możliwość współpracy
+48 533 930 533

lub

Zaufali nam i się nie zawiedli

 • Blachotrapez
 • Dako
 • Inkom
 • Gold Drop
 • Moto Park Kraków
 • Manifiq
 • Poltino